Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó esküvői fotóst tudnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó esküvői fotóst tudnál ajánlani?

Figyelt kérdés

Pesten vagy az ország északkeleti részében (még nem végleges, hogy hol lesz, a tervezési fázisnál tartunk - nyilván nem idei házasságkötésről van szó).

Van nálam is google, rengeteg fotóst találtam, de nagyrészüknek a képei valahogy nem fognak meg. Alig pár olyan ismerősöm van, akiknek az esküvői fotói tetszenek, tőlük nyilván elkérem az elérhetőségeket, de ez nem valami sok. Ezért szeretnék ajánlást olyanoktól, akik meg voltak elégedve az elkészült képekkel. Ha esetleg mutatnátok is 1-1 saját képet, az lenne a legjobb, de megértem, ha valaki itt nem akar.

Köszi előre is.


2021. máj. 3. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit bővebben? A Pesten és az ország északkeleti részében elég tág terület.
2021. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
2021. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
első, értem a kérdést, de azért szerintem valamennyit minden fotós hajlandó utazni :) Baranyából és Zalából már nyilván nem lenne értelme az egész országon keresztülrángatni őket, de a Heves-Borsod-Szabolcs vonalról bármi jó lehet.
2021. máj. 3. 15:34
 4/11 A kérdező kommentje:
másodiknak köszönöm!
2021. máj. 3. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Tedd félre inkább azt a pénzt válásra ügyvédre.
2021. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Engem az is érdekelne hogy mi nem tetszett az eddigi fotósok munkájában? Mert írhatunk itt sok sok általunk jónak tartott fotóst, ha egyiküknek sem fog tetszeni a munkája.

De, csak hogy pár ajánlatot is tegyek.


Pest környékén őt jó szívvel ajánlom, de mivel kisgyermeke van, lehet hogy nem vállal fotózást az ország észak-keleti részén: [link]


Szabolcsból őket tudom ajánlani:

[link]

[link]

2021. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akiket eddig láttam, azok többségénél a fantáziátlanság nem tetszett. Oké, odaáll az ifjú pár az anyakönyvvezető - templom - étterem - lányos ház - akármi elé. És? Semmi egyediség, semmi stílus, csak a futószalag, ugyanolyan képek egymás után, mindenkiről. És ne értsétek félre, nem egy bálna gyomrában akarok én fotózkodni vagy a Mir űrállomáson, de azért ne olyan képeket csináljanak már rólunk egy csomó pénzért, mint amilyet a barátaink is tudnának lőni.

De megmutatok egyet, hogy milyen az, ami nem tetszik: [link]

2021. máj. 5. 16:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak érdeklődnék, miért nem hasznos a válaszom? :D Eddig én voltam az egyetlen, aki legalább megpróbálkozott ajánlással.
2021. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a fotóssal egyébként meg lehet beszélni a helyszínt, hogy hol szeretnétek pl a kreatív fotózást. Ma már rengeteg ötlet van: láttam fotókat amiket skanzenben, reptéren, akár vonaton készítettek. Ma már ritka, hogy fantáziátlan képek készülnek, max a fotóst felkérő pár volt fantáziátlan. Nyilván ha valami extrém dolgot akarsz, az drágább lesz.
2021. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én az 5.kivételével minden választ felpontoztam
2021. máj. 5. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!