Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az mennyire gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy esküvőn csokor eldobásakor te vagy az egyetlen szingli nő, vagy ha a férj amit eldob, te vagy az egyetlen facér pasi? Az mennyire gáz?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy nincs sok értelme ennek a szokásnak
2021. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nálam hárman lettek volna, de így is inkább kihagytam a csokordobást. utólag az egyikről kiderült, hogy nem is áll be ilyenkor elkapni

az egész nagyon bénán néz ki, ha kevesen vannak, de mondjuk szerintem nem "ciki" senkinek, csak fura

2021. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Javítsatok ki, ha tévedek, de nem úgy van, hogy azok is beállhatnak akik kapcsolatban élnek, de még nem házasok? Legalábbis, az összes esküvőn, amin eddig részt, így volt. Szóval nem kell, hogy szingli/facér legyen, csak ne legyen házas.
2021. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha csak egy ember ilyen, az kicsit gáz, de sztem inkább a menyasszony részéről, hogy ebben az esetben erőlteti a csokoreldobást. Az megint más kérdés, hogy a szokás szerint nemcsak a szinglik állnak be, hanem mindenki, aki még nincs eljegyezve.
2021. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az 1#-t.
2021. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Mi azt találtuk ki,hogy mivel a velem egyidősek közül 1 volt,aki nem házas plusz két kislány,hogy azok is beallhattak,akik házasok, cserébe a férje egy hónapon belül el kellett őt vigye vacsorázni,ezt fényképpel kellett bizonyítsák nekünk. Küldték is a képet. :)

De valami hasonlót pasikra is ki lehet találni,valami csavarral.

Nekem még az is tetszik,hogy csokor dobás helyett a vőfély vagy cm levezényel egy játékot. A házasokat behívják a tánc parkettre és a végén azok maradnak bent, akik a legrégebb óta házasok. Ők kérhetnek egy számot,ami az ő lagzijukon szólt,és pl a csokrot oda adod a feleségnek. De ez csak egy ötlet.

2021. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve rühellem ezt a "szokást", de ha tudják, hogy csak egy szingli van, akkor minek erőltetni, de tényleg? Biztosan nem állnék oda.
2021. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondold át, hány olyan nő van, aki szeretne házasodni és a párjának sincs ellenére? Szingli, élettársi kapcsolatban élők még csak együttjárók. Amennyiben kicsi ez a szám inkább hagyd ki.
2021. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!