Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek 2 tanús esküvőjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 2 tanús esküvőjük volt, a családtagok nem szóltak bele/sértődtek meg?

Figyelt kérdés
Szerettünk volna normális esküvőt lagzival, de egyrészt most a covid miatt nem alkalmas, másrészt szerintem mindenki tudja, hogy abnormális összeggel jár már egy kisebb esküvő is, emiatt mi egy szimpla hétköznap esküdtünk meg, 2 tanúval. Terveztünk volna egy vacsorát utána a szűk családdal, de mivel épp minden zárva volt ez is elmaradt. A családban ezt nem mindenki fogadta jól, a párom nagymamája azóta nem is nagyon kommunikál velünk annyira megsértődött. Szerintetek hogyan kellene ezt kezelni? Tényleg csúnya lépés volt tőlünk, hogy teljesen kihagytunk mindenkit és csak 2 barátunk volt jelen? Mások ezt hogyan oldották meg?
2021. máj. 6. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Azt gondolom, a szülőket illik meghívni mindenképp, ha normális a kapcsolat. Én nem sértödnék meg, ha a gyerekem nem csinál lagzit, de ha mi, szülők sem lehetnénk ott a polgári, az nagyon rosszul esne, igen.
2021. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyet inkább ott láttam ahol rosszban vannak a családdal. ott nyilván nem sértődnek meg, mert utálják egymást, legalább van mivel táplálni a haragot


vagy ott ahol külföldön volt az esküvő.


bár a magyarosításhoz úgyis kellett anyakönyvvezető ahova meghívták a szűkebb családot. ott is volt minimális sértődés, de így sztem korrekt


én nem csodálom h megsértődtek. az anyakönyvvezetőhöz 0 azaz nulla Ft lett volna meghívni őket. persze azt nem tudom hogy mostanában hogy mennek a dolgok, bemehettek-e volna, de legalább az utcán gratulálhattak volna.


étterem helyett meg lehetett volna összegyűlni bármelyik családtagnál.


egyébként ha nem hívtátok meg őket, minek mondtátok el?

2021. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben - a körülmények okát - meg kéne értenie a családnak.

A nagyinak ígérjetek egy nagy családi ebédet v. vacsorát.


Mi is 2 tanúval esküdtünk és a szűk családdal (szülők, nagyszülők) ünnepeltünk. Nem volt gond.

2021. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, valaki mindig megsértődik... Mi csak a közeli családot hívtuk meg, erre unokatesóék sértődtek meg. Nem igazán tudsz mihez kezdeni, mert mindig van egy még szélesebb kör, amelyik megsértődik hogy ők már épp nem fértek bele.
2021. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lagzit szeretnénk majd családdal, barátokkal megtartani amikor lehetséges lesz, de addig ssm szeretnénk vitát. Már a múlton nem tudunk változtatni, akkor bele sem gondoltunk, hogy ez ekkora felhábordodást fog okozni.
2021. máj. 6. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, figyelj. Az esküvő 2db ember napja, ti döntitek el, milyen legyen, hogyan szeretnétek, kit hívtok meg. Senkihez nem kell alkalmazkodni, akár tetszik nekik, akár nem.


Amúgy hidd el, akárhány embert hívsz meg, valaki BIZTOS, hogy meg fog sértődni, mert még a valakijének a valakijének a valakije kimaradt, és miért pont ő. Ennyi.

2021. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont azért csak két tanúztunk család nélkül, hogy ne legyen ebből probléma, hogy ki a szűk család. (ez még kovid előtt volt)

Utána egy lagzit tartottunk hétvégén a családnak külön. (mert anyós meg akart halni, hogy a fia egybekelését nem ünnepelheti meg)

2021. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sértődés mindig lesz. Kit érdekel? :D
2021. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját családomat azért nem akartam összeterelni, mert a szüleim elváltak és a nővérem esküvőjén se voltak képesek civilizáltan viselkedni egymással, na akkor már tudtam, hogy én a saját esküvőmön ebből nem kérek. Anyósomék meg utálnak, szóval ők alapból el se jöttek volna, a fiuk se hiányolta őket, azóta is emlegetjük milyen jó kis nyugodt esküvőnk volt, ha jöttek volna vendégek, akkor egész este csak idegeskedtünk volna, hogy kiből-mikor jön ki valami bunkó sértés. Anyám és a család anyai ága részéről volt sértődés, de azóta megemésztették a dolgot, apám viszont értelmes ember, két héttel esküvő előtt felhívott és megjegyezte, hogy sajnálja, hogy nem lesz ott, de tulajdonképpen ezt magának köszönheti, igaz-e. Mondtam neki, hogy igen. És ennyiben maradtunk. Ő sokkal inkább érti az észjárásomat, mint anyám, szóval nem is sértődött meg, mert megértette mi az oka. Anyósék meg azon is megsértődnek ha levegőt veszek, szóval az ő érzéseik különösebben nem érdekelnek azóta se.
2021. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!