Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jovo augusztusban szeretnenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jovo augusztusban szeretnenk egybekelni es egy lagzit csinalni . Mar el kell kezdeni szervezni ?

Figyelt kérdés

Falusi satras lagzi lenne kb 130-150 fo . Hely adott . Zeneszt kell szerezni meg meg mit ? Szakacs ismeros sok van akik kozul tobben is mondtak hogy kifozik a lagzinkat .


Mit kell meg intezni ? Vagy raerunk majd kovetkezo ev elejen ? Szuk csalad mar tudja hogy augusztus lessz a meghivokat csak tavasszal szeretnenk vinni .



2021. máj. 19. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

a helyet foglaljad le, esetleg a zenészeket is, ha van már kiszemelt gárda

a többi ráér jövőre

keressél valakit, aki már szervezett ilyet, mert sok minden apróság van, amire nem gondolsz amgadtól

2021. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az esetben bőven ráér még elkezdeni a szervezést. Ami miatt szokták mondani, hogy egy évvel előtte min. el kell kezdeni, az a helyszín - ha nem adott, főleg ha nem budapesti az ember, simán elkapkodják az időpontokat a tűrhetőbb helyekre. De így, hogy nektek megvan, sztem még korai... illetve elkezdeni elkezdhetitek, de ha pl. jövő év elején kezditek el, nem vagytok elkésve, sőt.


Amit még nem írtál le, de fontos lehet:

- fotós (ha nincs ismerős, azt lehet, hogy érdemes elkezdeni kicsit korábban nézni, ha nagyon háklisak vagytok arra, milyen minőségű / stílusú legyen)

- dekoráció, ha a hely nem biztosít

- ruhák

- csokrok

2021. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fodrászt, dekort, sminkest, fotóst lehet már foglalni mert sokan áttették az ideit jövőre és biztos telítődnek.
2021. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is most,de nyáron már elkezdeném a foglalásokat, bekérni ajánlatokat. Akármennyire is adott a helyszín,de pl egy jó zenekar vagy vőfély,amit gondolom terveztek egy iylen lagzihoz,már sokszor egy évvel előtte le vannak foglalva. Főleg egy augusztusi szombati napra. Már ha szombaton szeretnétek. Tehát javaslom,hogy ezt a kettőt mielőbb foglaljátok le. Utána a fotóst és ha szeretnétek, akkor videóst is. Ősszel már a dekor,torta is lehet, utóbbit én még korainak gondoltam a saját esküvőm előtt 8 hónappal lefoglalni,de aznapra már volt egy csomó rendelése,tehát így is volt,aki jóval előbb foglalta le a cukrászt. Persze annyi,hogy ők egy napra több esküvői tortát is tudnak vállalni, ezért több esély,hogy belefértek. Fodrász, sminkes,ha van ismerős esetleg vagy akihez eleve jársz, már említheted neki a jövő lagzit. Ha van konkrét,akit kinéztél, szintén nyáron vagy ősz tájékán már érdeklődnék. Én úgy voltam vele, minél hamarabb lefoglalok mindent,annál több idő jut egyéb dolgokra .
2021. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amit sokan utoljára hagynak,pedig nem kellene,az anyakönyvezetővel való egyeztetést. Egy évvel a kiválasztott időpont előtt már be lehet menni felvenni a jegyzőkönyvet. Hivatal válogatja,van ahol beirnak ceruzával és adnak időpontot hogy jegyzőkönyvet mikor kell felvenni,kis településeken ráér sokszor pár hónappal előtte is. De mindenképp megér egy telefont, mielőtt bementek. Ősz környékén megejteném az érdeklődést itt is. de ha a faluban lesz a polgári ceremónia is,mint a lagzi,akkor gondolom még lesz időpont akár jövő tavasszal is,ha mentek bejelentkezni.
2021. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!