Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fogyás esküvőig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyás esküvőig?

Figyelt kérdés

Jövő áprilisban lesz az esküvőnk. Tornázok, diétázok, mert az amúgy is durva és egészségtelen túlsúlyom a nagy napot is elrontaná nekem, így az esküvővel kaptam egy nagy löketet a fogyáshoz. (Kb 40 kg-ról van szó.)


A párom azt mondta, hogy támogat, de azt nem ígéri, hogy ugyanannyira fog kívánni akkor is, ha esetleg a fogyás után megereszkedik a bőröm. Nekem ez nagyon fura. Az egészségemet előbbre sorolnám, meglep, hogy ő nem. Nyilván megértem azt is, amit ő mond, de így most nem tudom mit csináljak. Szeretnék lefogyni, később gyermeket vállalni, jól érezni magam a bőrömben. De a páromat is szeretem és hozzá szeretnék menni. Melyik ujjamba harapjak?



2021. jún. 3. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Orvoshoz menjél el, dokumentáljátok a fogyást. A "TB" állja a nagyobb fogyás utáni bőreltávolítást, ha indokolt. Semmit nem vesztesz, ha elmész a háziorvoshoz.
2021. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Rögtön átgondolnám még jóval az esküvő előtt, hogy valóban olyan jó-e ez a kapcsolat. Ez a szöveg nagyon nagy támogatás, látszik hogy segített is vele - ja nem, pont hogy kételyt ültetett beléd és feladnád emiatt az egészet. Nagyon hasznos volt tényleg.


A te életed, a te tested, neked van felette döntési jogod - egészségesebben akarsz élni, úgyhogy hajrá.

2021. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"nem ígéri, hogy ugyanannyira fog kívánni akkor is, ha esetleg a fogyás után megereszkedik a bőröm."


Hát ezzel pont, hogy nem támogat hanem elbizonytalanít. Még abban sem vagyok biztos hogy megereszkedik a bőröd, ha tornázol is és normális ütemben fogysz, de fő az egészség, találj olyan mozgást, ami örömet is okoz. Táplálkozz laktatóan, de egészségesen úgy, hogy ne éhezz. (Én sem tudom pontosan, hogyan de meg lehet csinálni.)

2021. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!