Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy esküvőre készülő menyasszony milyen mértékű segítséget és energiaráfordítást várhat el a barátnőitől?

Figyelt kérdés

Szeretnék koszorúslánytáncot a lagzinkon. Februárban lesz az esküvőnk, addig a karácsonyi szezon kihagyásával, illetve nyáron ritkábban, az is lehet, hogy csak szeptembertől, de szeretnék próbákat tartani, úgy, hogy hatan lennénk velem együtt.

Jogosan várnám el szerintetek, hogy a barátnőim heti egy hétvégi délutánt erre rászánjanak, illetve a végén sűrűbben is a gyakorlás miatt? Nyilván, ha valakinek valami közbejön, akkor lemondhatja, de szeretném, hogy nagyon jól sikerüljön a tánc, amihez fontos gyakorolni. Egy nagyjából 5 perces számot néztem ki.

Ti, ha a barátnőtök ezt kérné, akkor megtennétek neki szívesen? Nem szeretném túlzottan igénybe venni őket, de egyszer van esküvőm, és ennek nagyon örülnék. (A lánybúcsúmat is valószínűleg ők szervezik majd, de még nem biztos, lehet, hogy az unokatestvérem fogja, akivel szintén jóba vagyok.)


Ti megtennétek ezt a legjobb barátnőtök kedvéért?



#barátnő #próba #tánc #koszorúslánytánc #decemberiesküvő
2021. jún. 7. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, gondolkodás nélkül, elvégre egyszer van esküvője az embernek.
Nem, semmiképp, az ő esküvője, és nem hiszem, hogy ilyen sokat elvárhatna.
Bonyolultabb, kifejtem kommentben:
63 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
"Elvárni" semmilyen mértékben. Kérni viszont lehet.
2021. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Hat ne haragudj, de ez sok. Inkabb jarnek nyelvtanfolyamra heti 1 delutan. Ki akarna munka esetleg csalad mellett az ertekes idejebol ilyen sokat raszanni egy ilyen hulyesegre mint eskuvoi tanc. Lehet ket ev mulva el is valtok.
2021. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
1-es mondja jól. Ahol elvérésok vannak, az már nem barátság...
2021. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de én biztos nem cs.szném el azzal a hétvégém, hogy egy próbateremben táncikáljak a kedvedért bármennyire is szeretnélek. Gondolom dolgoznak, van akinek családja is van, nem várhatod el senkitől, hogy a szombat délutánjaid rád szánja fél éven át ahelyett, hogy pihenhetne, vagy a saját családjával legyen.
2021. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... nekünk még a havi talik is nehezen jönnek össze mióta felnőttünk, nemhogy minden hétvégén ráérni és gyakorolni. Ok, hogy ki lehet hagyni alkalmakat, de ha sokat nem mész nem fog menni. Valszeg bele fognak menni, de inkább csak kedvességből és a hátuk közepére fog hiányozni. Nem lehetne valami egyszerűbb, kevésbé időigényesebb dolgot kitalálni?
2021. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Eskuvo elott egy intenziv hetvegen is be lehet tanulni, nem kell ilyen sok idot elvenni.
2021. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Fél éven át minden hétvégét keresztbe vágna egy kis gyakorlás? Ezt gondold át újra.
2021. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ez megint egy új műfaj. Más se hallott erről?

Qvára nem elvárható! Te ismered a barátnőidet, lehet, hogy semmi idejük, táncos lábuk, szereplési kedvük, főleg egy 5 perces koreo-t megcsinálni, amit profi táncosok is ritkán szoktak. Megkérdezed, hogy van -e kedvük, ha nincs, akkor szót se többet róla.

2021. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el nem várhatod toluk. En nem orulnek neki oszinten szolva, olyan a munkam, hogy minden masodik hetvegen is dolgozok, de ha nem , akkor is megyunk ide-oda, kirandulni, csaladot latogatni. Minden héten ilyennek elcseszni a hétvégémet, na nem. Az "egy delutan" az azt jelenti, hogy delelott megfozol, utana meg mész a próbára.

En nem várnek el ilyet a baratnoimtol.

Masik dolog, akinek nem jo a mozgása, az fel ev alatt sem biztos, hogy látványosan fog mozogni, es nem lesz inkabb rohejes/esetlen mint "nagyon jól sikerult" produkció. Akinek jó a mozgása, az meg betanulja mondjuk 3 delutan alkalmaval, kozvetlen eskuvo elott. Nem kell erre fel evet pazarolni.

Mindenkepp kerdezd meg a baratnoidet, mint szolnanak hozza, es csak ha oszinten rajonganak az otletert, akkor szervezzetek meg.

Ha mindenkepp koreografiat akarsz betanulni, es ennyi idot raszanni, akkor inkabb a volegenyeddel gyakoroljatok valamit be. Ott csak kettotoknek kell osszehangolni a napot, es nyilvan kivel toltenetek szivesen tobb idot, mint a párotokkal, raadasul az osszehangolt táncnak a kesobbiekben is nagy hasznat veszitek majd akarmelyik bál , más eskuvo alkalmával.

2021. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sztem mindenkinek válaszoltam privátban (akinek nem az szóljon), köszi a váleményeket, mindenesetre tisztábban látok a kérdésben!:)
2021. jún. 7. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!