Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi legyen az esküvőnkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az esküvőnkkel? Halasszuk el harmadjára is (részletek lenn)?

Figyelt kérdés
Tavaly, illetve idei időpontunkat is halasztani kényszerültünk, mert jönnek vendégeink külföldről is, szeretnénk, ha minden számunkra fontos ember velünk lenne a nagy napon. Mostanra ez lehetővé vált, így minden adott lenne, hogy végre a 3. időpontban, augusztusban összeházasodjunk. Év eleje óta edzek naponta, van úgy, hogy akár 2-szer is, hogy tökéletes formában legyek az esküvőnk napján, ugyanis egy elég extravagáns ruhát választottam, aminek tökéletesen kell állnia rajtam. Szombaton viszont balesetet szenvedtem, eltörtem a bal lábam, ami 6 hétig gipszben van, pont az esküvőnk napja előtt 1 nappal veszik le, ha minden jól megy. Addig nem tudjuk gyakorolni a tánckoreográfiánkat sem, és ki tudja másnap mennyire tudom terhelni, így én mindenképp az újbóli halasztás mellett döntenék. A párom viszont azon az állásponton van, hogy mostmár ne halasszunk tovább, ősszel megint jön a 4. hullám, lehet, hogy akkor megint nem jöhetnének a külföldről a vendégeink.

2021. júl. 12. 10:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
97%
Normál esetben halasztanám, így nem. Könnyen lehet, hogy csak 1 év múlva tudjátok újból megszervezni.
2021. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár... Nem töknyolc az ilyen koreográfia stb? Most színházi előadás lesz, vagy összekötöd az életed a szerelmeddel? Mert ez egy nagy kirakat, ahol úgy látszik sokadrangú maga a házasság mint érték, de mindent a fényűzésnek, lássák minél többen.

Nem színésznő vagy aki egy szerepet próbál tökéletesen eljátszani, hanem egy nő, aki a társához akar tartozni.


Kicsit ezen gondolkodj el...

2021. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem halasztanám el még egyszer. Bár én sokkal lazább vagyok ennél, te eléggé rápörögtél a részletekre, nem is az esküvő fontos, hanem a látszat. Elég szomorú.
2021. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fogsz táncolni fájós lábbal? menyasszonyi táncot a vőlegény fogja táncolni?😂 Kit érdekel a koreográfia, párommal élném az életem nem a mellék tánccal. Ha most nem adsz a szavaira akkor később sem fogsz.
2021. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem halasztanám el megint.
2021. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Nem, 197-en leszünk, 3 kamerás, 5 fotós, fontos, hogy minden úgy történjen, ahogy előzetesen elterveztük. Iszonyú mérges lennék magamra, ha a lábtörésem miatt nem tudunk elég időt gyakorolni, tánctanárhoz menni, és emiatt nem tudom hozni a magamtól elvárt szintet. Amatőr színtársulatban játszom évek óta, igaz csak hobbi, szóval végzett színésznő valóban nem vagyok. A látszat és az életünk összekötése egyformán fontos.
2021. júl. 12. 11:06
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

hat en tuti nem halasztanam el ujra. ennyi mindent lemondani es atszervezni baromi nagy munka es kerdes az is, mikor lesz legkozelebb ujra szabad hely mindenhova, meg hogy raer-e az osszes vendeg. arrol

nem is beszelve, hogy en vendegkent se tudnek tul komolyan venni egy eskuvot, amit mar 3x lemondott a par, el is menne a kedvem tole kicsit.


eleve nem ertem, miert kell ennyire rastresszelni a musorra, altalaban a vendegeket amugyis untatja a tanc meg ilyesmi, csak senki nem mondja.

de szemmel lathatoan neked nagyon fontos ez az egesz. bar inkabb a pasid velemenyet kene figyelembe venned, mint egy rakas idegenet a gyakorin.

2021. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
amugy viccen kivul, minek 5 fotos es 3 kameras?! meg nagyobb kaliberu eskuvokon is van egy fotos meg kameras es kesz, max az asszistensuk. ezt kicsit tulzasnak erzem..
2021. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
7es jól mondja, az ilyen tancbemutatok egy esküvőn tényleg rohadt unalmasak :D
2021. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
95%
Szép lesz a show, de nem ez az értelme az esküvőnek. Színpadias, természetellenes az egész.
2021. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!