Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi legyen az esküvőnkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az esküvőnkkel? Halasszuk el harmadjára is (részletek lenn)?

Figyelt kérdés
Tavaly, illetve idei időpontunkat is halasztani kényszerültünk, mert jönnek vendégeink külföldről is, szeretnénk, ha minden számunkra fontos ember velünk lenne a nagy napon. Mostanra ez lehetővé vált, így minden adott lenne, hogy végre a 3. időpontban, augusztusban összeházasodjunk. Év eleje óta edzek naponta, van úgy, hogy akár 2-szer is, hogy tökéletes formában legyek az esküvőnk napján, ugyanis egy elég extravagáns ruhát választottam, aminek tökéletesen kell állnia rajtam. Szombaton viszont balesetet szenvedtem, eltörtem a bal lábam, ami 6 hétig gipszben van, pont az esküvőnk napja előtt 1 nappal veszik le, ha minden jól megy. Addig nem tudjuk gyakorolni a tánckoreográfiánkat sem, és ki tudja másnap mennyire tudom terhelni, így én mindenképp az újbóli halasztás mellett döntenék. A párom viszont azon az állásponton van, hogy mostmár ne halasszunk tovább, ősszel megint jön a 4. hullám, lehet, hogy akkor megint nem jöhetnének a külföldről a vendégeink.

2021. júl. 12. 10:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
A programok, a nagy nap neked szórakozás elsősorban, nem nekik. Én nem vagyok telefon mániás, de azért 2-3x ránézek, keresett-e valaki.
2021. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%

Ömmm hát jó, kicsit szerintem sok volt a hollywoodi film, de te tudod.


Én ezt a rakás pénzt, időt, energiát biztos inkább a párommal közös élményekre fordítanám, nem a násznép 'szórakoztatására' (vagy untatására khm xd). A telefon mellőzős rész meg szerintem gáz, akit érdekelsz az úgy is figyel rád, akit meg nem, az csak mégjobban elunja majd magát...

2021. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%
Vendég szemszögből, ezek után már nem biztos, hogy elmennék. Pláne hogy írod jönnek külföldről is. Azért az nem úgy megy, hogy pikk-pakk, szabit veszel ki, repülőjegyet foglalsz, szállást nézel. De még az itthoniaknak sem. Augusztus már mindjárt itt van, a szabadságokat már valószínűleg kikérték, ehhez igazították a nyaralást, munkát. Negyedszer már valószínűbb, hogy csak küldenék egy lapot.
2021. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a baj a 100%-ra tökéletesre tervezett eseményekkel. Elég egyetlen rossz lépés és borul minden.

Az esküvői forgatókönyv fontos. A szolgáltatók összehangolása fontos. De érdemes mindennek egy kis játékteret hagyni. Ne felejtsd el, hogy 200 embert akartok összehangolni. Ez beprogramozott gépekkel is bravúr, hát még önálló gondatokkal rendelkező emberekkel...

Amíg a gipszed fogságában vagy, gondold újra egy kicsit, hogy a maximalizmusod valóban előre visz, vagy inkább hátráltat.

2021. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, szerinted elmennek a vendégek egy ilyen erőltetett előadásra, ahol még feltételeket is szabtok? Megnézném a fejüket azért.

Nagyon gáz vagy.

2021. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Nászutunk is meg van már tervezve, le van foglalva, nemcsak az esküvőre koncentrálunk, így kérdés, hogy arra így hogy tudunk elmenni. Egyelőre abban maradtunk, hogy oda mindenképp megyünk, legfeljebb sima nyaralásként tekintünk rá. A külföldi vendégek közeli rokonok (párom unokatesója és családja, illetve húgom és párja), így biztosan el fognak jönni, bármikor is lesz a nagy napunk.
2021. júl. 12. 11:44
 27/65 anonim ***** válasza:
100%

te nem azt akarod, hogy ok ‘elvezzek a nagy napotokat’ hanem hogy teged unnepeljenek es ne rontsak el a TOKELETES eskuvot semmivel.

elegge feszengenek egy olyan eskuvon, ahol mar elore ilyesmit kernek tolem a meghivon. kicsit tul gorcsolod az egeszet. az pl. senkinek se fog feltunni, hogy hany kocka van a hasadon, vagy hogy menyire tokeletes vagy nem az a tanclepes a fel oras produkciobol..

2021. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%

és jönne a csattanó: a vőlegény beleun ebbe a maximalizmusba, és lelép az esküvő napján, mert rájön, hogy az egész élete egy kirakat lesz a nő mellett :D

nem kívánom ezt, de azért gondolj bele egy kicsit, hogy a párod hogy éli meg ezt az egészet...

2021. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
100%

"Mert senki nem használhatja telefonját,"

WTF????


Te most házasodni akarsz vagy Oscar gálát szervezel magadnak?

ELég vicces ez az egész.

2021. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kerekesszékes táncosok is. Alakítsátok át a koreográfiát úgy, hogy Te egy gurulós székben ülsz. 6 hét gipsz után nem fogod tudni még rendesen terhelni a lábad.
2021. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!