Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi legyen az esküvőnkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az esküvőnkkel? Halasszuk el harmadjára is (részletek lenn)?

Figyelt kérdés
Tavaly, illetve idei időpontunkat is halasztani kényszerültünk, mert jönnek vendégeink külföldről is, szeretnénk, ha minden számunkra fontos ember velünk lenne a nagy napon. Mostanra ez lehetővé vált, így minden adott lenne, hogy végre a 3. időpontban, augusztusban összeházasodjunk. Év eleje óta edzek naponta, van úgy, hogy akár 2-szer is, hogy tökéletes formában legyek az esküvőnk napján, ugyanis egy elég extravagáns ruhát választottam, aminek tökéletesen kell állnia rajtam. Szombaton viszont balesetet szenvedtem, eltörtem a bal lábam, ami 6 hétig gipszben van, pont az esküvőnk napja előtt 1 nappal veszik le, ha minden jól megy. Addig nem tudjuk gyakorolni a tánckoreográfiánkat sem, és ki tudja másnap mennyire tudom terhelni, így én mindenképp az újbóli halasztás mellett döntenék. A párom viszont azon az állásponton van, hogy mostmár ne halasszunk tovább, ősszel megint jön a 4. hullám, lehet, hogy akkor megint nem jöhetnének a külföldről a vendégeink.

2021. júl. 12. 10:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ezt a lábtörést égi jelnek. Bementek valamelyik nap a polgi hivatalba, aláírtok, aztán a puccparádén megspórolt pénzből elhúztok egy hónapra dominikára.
2021. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
100%
26 perc? és szerinted kit érdekel majd? barátnőméknek volt kb 5 perces, tök cukik voltak, az tetszett. de ha fél óráig nyomták volna, leültem volna enni.
2021. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak igaza van! Egy erőltetett színházi előadást akarsz csinálni, olyan, mint aki frusztrált és ezzel kompenzál, ráadásul semmibe veszi a meghívottakat. Kinek akarsz bizonyítani? Orvosi eset vagy!
2021. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik, hogy a lábizmod sorvad, beállnak az inak, izületek. Mit gondolsz miért van utána a rehabozgatás? A budira örülsz, ha a taknyodon kicsúszol, táncolni 1000%, hogy másnapra nem fogsz. Vagy lesz kokó ópiummal, meg lsd-vel?
2021. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem halasztanám el.
2021. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég! A jó Isten mentsen meg az ilyen nőtől. Belegondolni sem merek, hogy milyen lehet a hétköznapjaiban....
2021. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
98%
Ne halasszátok el! Még egy ilyen marhát nem találsz, aki egy ilyen rigolyás, idióta menyasszörnyet el akar venni. Orvosi eset vagy.
2021. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
95%
Ha ismernéd az életemet, tudnád, hogy mindent megadnék egy barátnőért, de ha csak ilyen nő létezne mint te, inkább maradnék egyedül. Sajnálom a párod, szerintem gondolja át mégegyszer, kivel akarja összekötni az életét!
2021. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek fontosabb lenne a házasság, már régen összeházasodtatok volna. De nektek csak a kirakat a fontos. Bocs, ezt gondolom, főleg rólad.
2021. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
94%
Csak nem Várkonyi Andrea vagy? :DD a válaszaidból valami kis luxusfeleség picsának tűnsz
2021. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!