Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt életed legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életed legjobb lagzija?

Figyelt kérdés
Mitől érezted ott jobban magad, mint más lagzikon? Annak is nagyon örülök, ha bővebben mesélsz róla! (Bármit, ami tetszett, akár helyszín, létszám, menü stb.)

2021. júl. 14. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Olyat lehet, ami kifejezetten negatív volt?

Konkrétan nem volt elég kaja. 😃

2021. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Utálom az esküvőket, egyszer éreztem csak jól magam. A legjobb barátnőm ment férjhez. Egy botanikuskertben tartották, ott voltak a fapadok, kint a szabadban. Tábortűz, bográcsgulyás, pogácsa. Zene hangfallal, nem a hagyományos lakodalmas cinimuzsika. Inkább olyan volt, mint egy baráti piknik. Nem is voltunk sokan. Nem is arra mentek, hogy minél több pénzt behúzzanak.

A klasszikus esküvős-lagzis rongyrázást nem szeretem. Az old timer menyasszonyi autó, a galamb meg lufi eregetés, 20 perces nyitótánc, vőfély, menyasszonytánc: rohadt unalmas. A kaja a legtöbb esetben valami flancos, hangzatos nevű különlegesség, de ízre xar. Cserébe egy vagyont kicsengetsz: nászajándék, pénz, előtte fodrász, új ruha, cipő, mert különben kinéznek. Egy százasban biztos benne van a családnak. Ha egy évben több esküvő is van, kész anyagi csőd.

Amikor lehet, el se megyek.

2021. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
2, Nagy respekt. Ha egyszer elveszek valakit azt szeretném, hogy úgy gondolja ezt ahogyan te. :D
2021. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyakönyvvezető után egy bérelt óriási házban buliztunk. Úszómedence, szauna, csocsó, biliárd, házi készítésű sütik, nagy fazekak tele töltött káposztával, házipálinka, rengeteg hideg sör és némi bor. Kint a kertben grillezés, később tábortűz, semmi flancolás, mindenki átöltözött kényelmes ruhába. Laptopról ment a zene reggelig, épp amihez kedve volt a társaságnak. Aki akart lepihenhetett a szobákban kicsit. Kb. 50en voltunk.
2021. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
#4 vagyok. A második legjobb covid alatt volt. Szokásos lakodalmaszenés, éttermes esküvő. A legjobb volt benne hogy 10kor vége lett.
2021. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Gyűlölöm a lagzikat. Csak kettőn voltam életemben, azt is megbántam. Ráadásul azóta ezek a puccos rokonok el is váltak. Mi meg párommal 16 éve együtt vagyunk és nem volt semmi lagzi.
2021. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Értelemszerűen a miénk: kerti party, pár baráttal, a testvérekkel és a párjaikkal, gyerekekkel, a mi kertünkben. Csak buliztunk egy jót, mint máskor. Éjfélkor volt egy kis tűzijáték. Mindenki jól érezte magát.
2021. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én rugalmas embernek tartom magam. Az is belefér, ha piknikezünk, de azt is szeretem, ha ki kell öltözni.

A legjobb lagzi számomra azért volt az, mert az egyik legjobb barátnőm ment férjhez. A férjével egy közös, kb. 15 fős baráti társaságban vagyunk, szóval jó volt a társaság, meg tényleg szeretjük őket. Egyébként szervezésileg ami szerintem nagyon jó volt, hogy az étterem a templom mellett volt kb. 300 méterre, szóval nem kellett furikázni, csak átsétáltunk. Egyébként vacsora volt, meg klasszikusnak mondható lagzi, zenekarral. De mondom, nekem főleg akkor jó a lagzi, ha jó a társaság és közeli barát a pár. A többi igazából mindegy.

De pl. a hosszú produkciókat, nyitótáncot, videó nézegetést, túl sok játékot (főleg ha pajzán) nem szeretem.

2021. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt végtelen fogyasztású oriáspalacsinta.
2021. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem volt se vőfély-hoppmesterbohóc, se "mulatós" zene. És még az este felénél részegeskedő elemek sem.


Egy álom, mert a magyar "lakzik" többsége nem képes mellőzni ezt a szentháromságot. Ha még a szikkadt pogácsák meg "sájtos rolók" is elmaradtak volna, akkor tökéletes.

2021. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!