Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire rossz külön tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz külön tartani az esküvőt?

Figyelt kérdés
A polgárira és a templomira gondolok. A polgári most ősszel lenne, úgy tervezzük, viszont a templomi jövőnyáron lenne. A polgárit a csok, babaváró miatt szeretnénk előbb megtartani, viszont templomira és a lagzira még nem gyűlt össze annyi pénzünk. Legszívesebben egybe tartanánk, de a csokot meg ilyeneket csak június 30ig lehet elvileg felvenni, és nem tudom addig hogy fogunk állni anyagilag, emiatt így muszáj voltunk előre hozni a polgárit. Templomit mindenképpen szeretnénk.

2021. júl. 16. 08:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Csak én érzem ebben a problémát? Nincs pénzetek, ezért CSOK miatt minél előbb házasodtok, de ugyanakkor kidobtok 1,5 milliót lagzira. Ilyen anyagi lehetőségekkel, miért nem elég a templomi esküvő és szűk csaladi körös vacsora? Na mindegy, ti tudjátok.

Nem gondolom, hogy rossz lenne külön tartani. Lehet furcsa lesz a vendégeknek, hogy 1 éve házas emberek esküvőjére mennek, de több baj nem lesz ebből.

2021. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nincs ezzel gond, csináljátok így.
2021. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Gondoltunk arra is, hogy akkor szűk családi körös lesz. De a lagzit sem szeretnénk kihagyni. Akkor még gondolkodunk rajta szerintem, és megtartjuk később, egyben, mikor lesz rá keret.
2021. júl. 16. 09:25
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Mindenki úgy tartja, ahogy akarja.

Mi is külön fogjuk, de a polgári csak két tanús, aláírós lesz.

2021. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tartom gondnak. Nekünk is külön lesz. A polgári már rég megvolt, a templomi + lagzi a Covid maitt már két évet csúszott. Nem a legjobb, mármint a csúszás miatt, de tulajdonképpen nem nem nagyon érdekel, ha emiatt megszólnak. Mi azért tartjuk külön, mert külföldön élünk, a férjem itteni és az én családom anyagilag nem tehette volna meg, hogy ideutazzanak, így a polgárit az ő családjával, a templomit az én családommal tartjuk (természetesen utóbbit Magyarországon). Ennek ellenére az ő családjából is sokan jönnek majd, kíváncsiak a magyar szokásokra.
2021. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
ha nem telik egy sima templomi eskuvore, akkor egy gyerekre hogy fog? minek szaporodik az, akinek nincs mibol?
2021. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Na és ha megkérdezik hogy mikor házasodtatok, akkor melyiket mondjátok? Vagy mindkettőt?
2021. júl. 16. 10:19
 8/26 A kérdező kommentje:
#6-os, az, hogy jelenleg az esküvő ilyen hirtelen változott, hogy akkor külön legyen, nem azt jelenti hogy 0 forintunk van, és már azonnal rögtön gyerekünk lesz. Ez egy ilyen hirtelen helyzet, hogy akkor nem egybe tartjuk meg, bár még ezen is gondolkodunk, hogy tényleg így legyen e. Másrészt nem a templomi a drága, hanem a lagzi. De persze kötekedni mindig kell.
2021. júl. 16. 10:32
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
#5-ös vagyok. Ha megkérdezik mikor házasodtunk, a polgári esküvő dátumát mondjuk, hiszen jogilag akkor történt a házasságkötés. A templomi szertartás már csak formalitás, jogi értelemben semmi jelentősége.
2021. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! :)
2021. júl. 16. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!