Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok/nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek mennyire fontos, hogy jól keressen a férjetek?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem erről anyukámmal.

Szerinte csak akkor mennek hozzám férjhez, ha jól keresek,mert csak akkor fogad el a nejem családja.

De sok kapcsolatot látok, ahol a férfi csupán asztalos, és mégis boldog a feleségével.

Szerintetek az anyukám a hangos kissebbségbe tartozik, vagy ez csupán az idősebb korosztályra tartozik?

Ti ezt hogy látjátok?

Bárki válaszolhat.


Kort/nemet is írjatok légyszi!



2021. júl. 18. 12:52
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, a nemzetkozi tanulmanyok mennyire eletkepes diploma, anno olvastam egy olyat, hogy jo kapcsolatok kellenek, hogy normalis allast fogj ki vele, de igazabol a legtobb multizhoz el tudsz menni egy akarmilyen diplomaval, hugom netto 300 felett keres befejezetlen (!) egyetemi tanulmanyokkal, szoval o le sem diplomazott, bar az o allasa azt hiszem, csak erettsegit kovetel. Nyelvtudast kertek csak. En netto 300-at keresek egy egyszeru, 8 oras raktari allassal.

Ez nem a kerdesedre valasz, de szerintem jobban jarnal, ha korulneznel kicsit az allaspiacon, bar nem irtad, hol elsz, de Budapesten akkor kerestem utoljara epphogy netto 200-at, amikor elkezdtem dolgozni, alberletbe akartam koltozni es gyorsan akartam valami melot talalni, nem neztem annyira korbe, annyi kikotesem volt csak, hogy azert inkabb a 200-hoz alljak kozelebb, mint a 150-hez.

Ha szarabbul keresnek amugy, akkor fontosabbnak tartanam, mennyit keres a masik, mert a kozos celokat igy vagy ugy, de meg kell valositani elobb-utobb. Masreszt meg most nem randizom, de neha vegigporgetem, kik jeloltek be Facebook Datingen (kitoltottem, mikor kijott, csak hogy lassam, mi ez), es azert a ferfiak tobbsege jol oltozott, normalis korulmenyek kozott elo, normalisan fizeto allassal rendelkezonek tunik, es nem ilyen fuckboy stilusuak, sokan irjak, hogy komoly kapcsolat erdekli oket csak. Ha randiznek es ott a lehetoseg jo korulmenyek kozott elovel osszejonni, akkor nyilvan olyat valasztok, nem ez az egyetlen szempont, de 50 jol kereso ferfi kozul gondolom akadna 1-2, akivel szemelyisegre is passzolunk.

A lenyeg viszont, hogy a helyedben elkezdenek jobb lehetosegek utan kutatni, elsosorban sajat magad miatt, nem azert, mennyi kell a noknek. Ne csinalj mar bohocot magadbol, hogy ennyiert dolgozol.

2021. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az a fontos, hogy magát el tudja tartani, és ne engem pumpoljon. Van olyan egzisztenciám, amivel én tudom magamnak finanszírozni azt az életet, amilyet szeretnék - annak nem örülnék, ha ez csorbulna. Voltam amúgy együttélős párkapcsolatban olyan férfivel, aki a felét nem kereste meg annak, amit anno én, nem emiatt lett vége, engem nem zavart az, hogy nem pénzes.
2021. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
39%

12

Majd mikor gyereket akarsz szamitani fog

2021. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

"mert csak akkor fogad el a nejem családja"


6 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok, a szüleimnek fogalmuk sincs, mennyit keres a férjem. Ugyan mi közük lenne hozzá?

2021. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
39%

Ne haragudj, de férfiként 200 nettó kereset nagyon kevés!

Akkor elég, ha egyedül élsz.

2021. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
79%
Asztalos nem a legjobb példa.Tud többet keresni bőven, főleg ha tud még feketén is dolgozni.
2021. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
35%
Az én férjem is 200-at keres, én még annyit sem, mégis tellik mindenre.
2021. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
88%
13: milyen jó, hogy jobban tudod nálam, hogy akarok-e gyereket vagy nem... csak nem Budaházy Edda úrhölgyhöz van szerencsém?
2021. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
38%
Valóban rosszul fogalmaztam! Szerintem nincs vele baj, ha nem akarsz! Számomra elkéozelhetetlen, hogy egy Nő ne akarjon, ugyanakkor, senkit sem ítelek el azért, ha mégsem akar! Akkor atfogalmazom. Annak aki akar gyereket, igenis számit
2021. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
2021. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!