Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok/nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek mennyire fontos, hogy jól keressen a férjetek?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem erről anyukámmal.

Szerinte csak akkor mennek hozzám férjhez, ha jól keresek,mert csak akkor fogad el a nejem családja.

De sok kapcsolatot látok, ahol a férfi csupán asztalos, és mégis boldog a feleségével.

Szerintetek az anyukám a hangos kissebbségbe tartozik, vagy ez csupán az idősebb korosztályra tartozik?

Ti ezt hogy látjátok?

Bárki válaszolhat.


Kort/nemet is írjatok légyszi!



2021. júl. 18. 12:52
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Legyen normális kajára pénz, némi szórakozásra, meg megtakarítani is tudjunk. Kb ennyire fontos, a fizetés.

A férjem pl netto 240-250 ezer körül keres. Nem mondom ezt rossznak, de kimondottan jó fizetésnek sem. Szerintem a jó fizetés nettó 300 ezernél kezdődik.

Ettől függetlenül ő életem szerelme, ahogy én is neki, szívből szeretjük egymást 11 éve :) És ezen soha semmilyen pénz nem fog változtatni. Én is folgozom, bár sokkal kevesebbet keresek. Ketten együtt jól kijövünk anyagilag. Ha több lenne, max könnyebb lenne az élet:) de boldogságot önmagában a pénz nem ad. 35/N

2021. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
52%

21

De nélküle se...

2021. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
51%
21-es, gyereketek van?
2021. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
75%

23

Nincs gyerek és egyáltalán nem is akarunk!

2021. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
20%
Úgy pedig nem élet az élet. Csak kevés ez a pénz, ha jönne gyerek, jelentősen romlana az életszínvonalatok.
2021. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
79%

Na ne fárassz.😂😂😂 max neked nem élet az élet .

Mi másképp érzünk és gondolkodunk, így vagyunk boldogok, hàrmasban ( a férjemmel és a kiskutyánkkal) nyugodt élet, szabadság stb. Egy gyerek túl nagy kötöttség, túl sok macera és mindennapi stressz, az anyagi terhekről nem is beszélve, kösz nem kell, csak elrontaná az életünket.

2021. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan furcsa kérdés, mi egyetemistaként kezdtünk járni, tudtam, hogy doktorit akar csinálni, ezért még évekig nem lesz magas fizetése, de nem érdekelt. Most már mindketten jól keresünk, külföldön élünk, ha jönne a gyerek, nem döntené romba a családi költségvetést.

Van, aki így ismerkedik, kipuhatolja a fizut egy randin?

Amúgy jártam egy autószerelő sráccal is egy ideig, szerintem most nagyon jól keres, de intellektuálisan nagyon nem voltunk egy szinten, és ez mindkettőnket frusztrált.

2021. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
27-es vagyok, lemaradt, hogy 31/N
2021. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
52%

25

Nana! Van akinek úgy élet az élet! Nekem van 2 és imádom őket! Semmire nem cserélném el az életemet. Elkeozleni sem tudom, higy valakinek élet az élet gyerek nélkül is. De van ilyen, el kell fogadni! Ha neki ugy jó!


Viszont magad mondtad, egy gyerek elképesztő anyagi teher....a kérdésem az, hogyha jól keresne a férjed, akkor is vajon igy gondolnád?

2021. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

29. Nem tudom biztosan, hogy ez a kérdés nekem szólt e.

De ha esetleg igen: a válaszom az, hogy ha valamelyikünk is többet keresne, bármennyivel, mi akkor se akarnánk gyereket soha. Mert nem az anyagi teher az elsődleges oka, hanem az, hogy úgy érezzük teljesen más, sokkal rosszabb lenne az életünk egy gyerekkel, és ezt akarjuk elkerülni.

2021. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!