Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagzin jó ötlet lenne lejátsza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagzin jó ötlet lenne lejátszani a "Rains of Castamere" című dalt, és bezárni közben a főbejáratot? Poénos lenne, vagy inkább megrázó?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Nagyon megijednének az emberek
Vicces lenne, tudnák hogy szórakozunk
Senki nem értené úgyse, hogy miről van szó
Csak néhány GOT fannak esne le, de ők se vennék komolyan
44 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A 90+ % nem értené.
2021. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Azt se tudnám miről van szó.
2021. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Még anno 2013-ban miután kijött a rész nagyobb hatást értél volna el vele. De már akkor se vette volna senki komolyan, aki meg nem nézte annak édesmindegy lenne.
2021. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A Trónok harca fanok nevetnének egy jót, a többi vendég meg nem értené, minek szól ilyen búskomor zene egy lagzin.
2021. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám!
2021. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam Trónok harca themed esküvőn, de ezt még ott sem játszották be. Elég ízléstelen lenne, vicces semmiképp még annak se aki érti hogy mi ez
2021. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez a szám ment amikor behozták a tortát éjfélkor. Néhány embernek leesett, ők jót vigyorogtak, a többieket nem érdekelte.

A férjem "bevonulós" zenéje a főcímdal volt, azt többen felismerték, jót mosolyogtak rajta, de különösebben nem foglalkoztatott senkit.

2021. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

akkor már inkább :

Tears Don't Fall


vagy rostás szabitól a csepereg az eső ! XDD

2021. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem nézi újra naponta, annak semmit nem mond. A többség nem értené, mit akartok ezzel. Nagyjából követtem a sorozatot, de nekem se ugrott be, mire akartok játszani ezzel. Csak felesleges magyarázkodás lenne a vége. Keress más poént a bulira.
2021. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Ramiz ***** válasza:
100%

Na ezért nem járok én lagzikra :D


Gyerekkoromban átéltem egy olyat, aminél a két család kb. úgy méregette egymást, mint yakuza filmekben a klánok. Előkerültek a bicskák, majd a végére a rendőrök, izgalmas volt mondhatom. Őszibarack sütikkel teleraktam a táskám, majd vissza se néztem. Azóta kerülöm az ilyen eseményeket :)

2021. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!