Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ugyanott lesz a polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanott lesz a polgári esküvő és a vacsora. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokan csak a polgárira vannak meghívva, de ugyanazon a helyszínen lesz a vacsora, lagzi is. Volt valakinek hasonló? Hogyan "küldjük" haza azokat, akik a vacsorára nem hivatalosak? Ceremónia mesterünk lesz, gondolom ő megoldja valahogy. De nem túl kellemetlen ez?

2021. júl. 22. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
A meghívóra eleve rá szokták írni, hogy csak a szertartásra hívod meg vagy a lagzira is.
2021. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Ki az aki elmegy csak az uncsi részre úgy, hogy vacsorát se kap?
2021. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
mert ha külön helyszínen lenne, akkor kevésbé lenne kellemetlen?
2021. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
#2 az lehet hogy vacsorát se kap, de nem is kerül neki semmibe.
2021. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
#2 teljesen normális, megszokott dolog, hogy a nem annyira közeli népeket a szertartásra meghívják, a lagzira nem. Ha minket így hivnak el, még örülök is neki.
2021. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Értem azt a részét, hogy normális és megszokott dolog. Csak nem gondolkoztam még el ezen csak most, hogy ha annyira nem vagyok közeli ismerős, hogy a vacsorára meghívást kapjak, minek mennék el megnézni ahogy összeházasodnak? Mivel nem közeli ismerős, ezért nem hat meg. De bocsi, nem akartam eltérni a tárgytól, csak elgondolkoztatott.
2021. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
#6 Van benne valami elismerem, de mondjuk én elég antiszociális vagyok. Szerencsére a párom nem az ezért ő szervezi a programokat a társaságunkkkal. A volt kollégájának esküvőjére mentünk így. Ők jóban voltak, elmentünk, gratuláltunk, aztán mentünk haza. Nekem így pont jó volt, semmi kedvem nem lett volna éjfélig ott ülni, főleg mert ezy ilyen bigott katolikus népség volt.
2021. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
6 - Szerintem ha nem vagy közeli ismerős, akkor a polgárira sem hívnak meg.
2021. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

#6 szerintem akkor működik, amikor a többség nem hivatalos a lagzira, csak egy nagyon szűk kör.

de nekem is volt olyan, hogy évek óta nem látott ismerős meghívott a templomi részre, én meg úgy voltam vele, hogy a franc fog egy szombat délutánt beáldozni azért, hogy töltelék statiszta legyek a fotókon

2021. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ugyan templom volt es utana vacsora mashol, de a ceremoniamesternek felkert baratunk bemondta h akik csak a templomba jottek most gratulalhatnak az ifju parnak es mielott a tarsasag vacsorazo resze elmegy, szeretettel varunk mindenkit a templom elott egy nagy kozos fotozkodasra.


A meghivon egyertelmu volt h kit hivtunk a szertartasra es kit szertartas+vacsora.


En nem ereztem kinosnak mert a templomba kb 50olyan embert hivott meg anyosom akiket sosem lattam, ezt ok is tudtak es nekik sem volt kinos, szerettek volna latni a ceremoniat es kesz. Szoval a ceremoniamester egyertelmuve tette h "nektek most itt vege".

2021. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!