Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire lenne furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne furcsa, hogy ha a lagzi csak fel évvel az esküvő után lenne?

Figyelt kérdés
Két hónap múlva össze fogunk házasodni de a lagzit csak jövő májusra tervezzük. Csak a lagzi lenne se templomi se mas... májusban lenne a menyaszonnI ruha, a kísérő lányok és a fotózás is. Illene valami szertartás is?
2021. aug. 9. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mi??? 🤣
2021. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

En varnek mindennel majusig, sztem egyben az igazi ez, nem darabolva.

Kik azok a kisero lanyok?

2021. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A polgári lenne októberben. Jövő májusban csak a lagzi. Templomi nem lenne.
2021. aug. 9. 13:05
 4/13 A kérdező kommentje:
'Bridesmades ' a barátnőim meg a volegenyem hugai.
2021. aug. 9. 13:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ilyenről, mikor sürgős volt a házasság vízum vagy terhesség miatt. Ha csak nincs valami sos ok rá, akkor én várnék májusig a polgárival is.
2021. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is várnék a polgárival. Miért kellene azt előbb megtartani?
2021. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm nagyszülője meghalt,ezt követően röviddel volt a hivatali esküvőjük. Most,egy félévvel később a templomi+lagzi. Nekem ez is fura,de még elmegy. Viszont olyat még nem hallottam,hogy csak a lagzit tartják meg,esküvőnek nyoma sincs. Akkor mitől lagzi? És menyasszonyi ruhábab leszel? Én ilyet nem szerveznék,ennek köze nincs a házasságkötéshez.
2021. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Csok?
2021. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Manapság nem ritka, hogy külön tartják a hivatalos házasságkötést és az ünneplést. Főleg a Covid miatt kellett sok esküvőt halasztani, viszont voltak, akik a polgári házasságkötést így is megtartották.

Általában a lagzi előtt szokás valamilyen ceremóniát tartani. Templomi esküvőt, vagy szertartásvezető által vezetett ceremóniát, így a násznép úgy érezheti, hogy mégiscsak esküvőn vesznek részt. Természetesen nem kötelező egyik sem. Úgy alakítjátok, ahogy nektek tetszik. A vendégeket tájékoztassátok előre a menetrendről, hogy senkit ne érjen meglepetés.

2021. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa lenne... de megérteném, ha SOS kell vmiért a házasság, pl. vmi papír miatt.
2021. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!