Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegénynek örömkönnyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegénynek örömkönnyet hullatni szabad-e a szertartás végén és/vagy a lagzi alatt?

Figyelt kérdés

Bármelyik aktuális érzelmet ki lehet fejezni? (úgyis csak jó érzés lesz az* :) )

Vagy csak azt szabad, ami belefér az „egy férfi maradjon férfias” társadalmi elvárásba is?

(*én lennék a vőlegény, pont egy érzelmes alak vagyok, már önmagában az „Ő enyém lett” is egy qrwanagy cucc, hát akkor még azzal együtt milyen, hogy Ő az első párom, életem szerelme, és az esküvőnk hónapjában már 9 éves lesz a kapcsolatunk)


2021. aug. 9. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szabad. Szamomra imponalo, ha egy ferfi oszinten ki tudja mutatni az erzelmeit.
2021. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szabad. Gondolom, ismer már téged, hogy érzelmes vagy.
2021. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj! Azt csinálsz amit akarsz, a társadalomnak meg nincsenek ilyen elvárásai, ez egy hülye sztereotípia.
2021. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 persze, a menyasszonyom természetesen sehogyan se fog tudni meglepődni rajtam :) nem őmiatta kérdeztem, hanem a násznép miatt, ha és amennyiben „a pillanat” nem a mosdóban találna meg engem hanem mondjuk a tánctér közepén sokak előtt
2021. aug. 9. 23:21
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A tánctéren is aranyosnak fogják tartani. Teljesen normális, hogy az érzelmek túlcsordulnak, férfinél is.
2021. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#3+5 köszi :)
2021. aug. 9. 23:41
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök jó. Neten kifejezetten vannak ilyen videók, mikor pl. először megpillantja a menyasszonyt a vőlegény a nagy napon, és hogy miképp reagál.

Nem ciki egyáltalán.

2021. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
en meghatodnek, hogy milyen boldog vagy, szerintem igazan ferfias ha fel mered vallalni az erzelmes oldaladat is.
2021. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként: Miért ne tehetnéd? :)))
2021. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Úgyis megcsalod.
2021. aug. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!