Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőfély vagy ceremónia mester...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőfély vagy ceremónia mester megéri kis esküvőnél?

Figyelt kérdés
Polgári esküvő lesz, max 35 fővel. Utána étterem, vacsora, háttérben laptop-ról megy a zene a vendégek igényeit figyelembe véve. Illetve mivel szűk család lesz, tervezünk egy kis karaoke-t. Nem szeretnénk esküvős játékokat, én és párom is ki szeretnénk hagyni. Az ételen, italon nem spórolunk, de egyikünk sem szeret szerepelni, mi csak jól szeretnénk magunkat érezni a családdal. Ebben az esetben is szükséges a ceremónia mester? Brutál árakon mozognak.... Kinek milyen volt az esküvője, akinek kis létszámú volt? Mesélnétek részleteket? (Gondolok itt helyszín, fotós, ruha stb.. )

2021. szept. 10. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyesmi esküvőre teljesen felesleges lenne, de ez mindig az adott pár igényeitől függ. Ha te se érzitek szükségét, akkor ne legyen.
2021. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Mindegyikre felesleges ez a ripacs, hetven évvel ezelőtti retorikát alkalmazó, szónokolgató-dalolászó ócska bohóc.


Most azért fizetni, hogy ilyeneket halljunk tőle?


"Hej ne itt lakjanak jól, pont itt ezen a bálon

Alig maradt cupák a pecsenyéstálon"



Ne már. Ez egyszerre kínos és ósdi. Ezért egy fillért nem érdemes adni. Ez már 40-50 évvel ezelőtt is gáz volt, az utolsó generáció akiknek ez jól állt, az dédapám korosztálya, akiknek még éltét képezték azok a megszólalások amiket ezek az infantilis hoppmesterek máig előadnak a "betyárosan összevert csizmáról" meg a többi hülyeségről.

2021. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mivel ti nem szerettek "szerepelni" így szerintem nem! A mi esküvőnkön volt, és tényleg nagyon jól elszorakoztatta a násznepet
2021. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk pontosan ilyen esküvőnk volt. Tánc se volt, mert mi nagyon nem olyanok vagyunk. Szólt a zene, ettünk ittunk jót, a terem szépen fel volt díszítve, volt szép ruhám, nem nagyon hiányzott oda semmi mókamiki ripacskodni az alpári poénjaival.
2021. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora esküvőnél nem kell, nagyobb (50-60 fő felett) már jó ha van aki kézben tartja a dolgokat (pl mikor lesz tortavágás, menyecsketánc stb.).
2021. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 43 fős volt, de nem volt ceremónia mester. Volt szánk, és mindenkinek elmondtuk, hogy mikor mi fog történni. A vendégek így is jól érezték magukat, nem kellett szórakoztatni őket.

Játékok sem voltak, az emberek beszélgettek, mi is beszélgettünk velük.


Szóval nem hiányzott egy hót idegen ember, minden ment olajozottan. Ami baki meg becsúszott hát becsúszott, amúgy sem törekedtünk a tökéletességre :)

2021. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs egy menetrend amit le kell vezényelni, és nincs is sok vendég akkor nem kell. Egyébként vőfélyt én semmi esetben nem kérnék fel, rettentően idegesít. A ceremóniamester szerintem akkor fontos, ha van egy kötöttebb program és sok a vendég. Nálunk lesz és így nyugodtabb vagyok. De ha nektek nem szükséges, akkor ne fizessetek fölöslegesen.
2021. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is elgondolkoztunk rajta, kell-e, amikor lecsokkentunk 30 főre, de addigra már beszéltünk egy szimpatikus ceremónia mesterrel, igy mégis mellette döntöttünk. Jó döntés volt, nem bántuk meg, hogy volt. Mindenben segített aznap, koordinálta az eseményeket, igaz, nálunk volt nyitó tánc, torta, harisnyakötő és csokor dobás. Bekonferalt amit kértünk, segített az italokban, hogy mikor hozzák a vacsorát,mikor adjatják át az ajándékot.. Stb. jó volt, hogy nem nekünk kellett szaladgálni ezekkel, levette a terhet a vallunkrol a nagy napon. Szóval nem csak a poénok és nagy dumák a feladata, ennél sokkal több. A vőfélyek mondjuk engem is idegesíteni, nagyon régimódi némelyik, és ugyanazokat a poénokat lövi ami már 50 éve se volt viccea. Ezért választottunk ceremónia mestert. Sokkal modernebb, olyan, mintha egy jofej haver lenne a nasznep között, aki mindenkinek segítségére van. Persze a jobbik fajta..
2021. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!