Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvői fotózás az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Mi még csak tervezzük az esküvőt, nem néztem utána a dolgoknak, de az egyik csoportba írt egy fotós nő, hogy nála a minimum 480 ezer Ft egy esküvő fotózása. Görcsbe rándult a gyomrom, mert ekkora összegekre nem számítottam. Ez reális ár?
2021. szept. 19. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk 150 ezer a fotós. A videó plusz 100 ezer.
2021. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Rohadtul elszállt ár. Gondolom még mellé semmi extra képeket is csinál. 200-250 az átlag.
2021. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Nincs fotós ismerősötök? Vagy ismerősnek ismerőse?

Nekünk egy hivatásos fényképész barátunk jött el fényképezni és drónozni a feleségével. Csak benzinpénzt volt hajlandó elfogadni és vacsit.

2021. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szia! Nekünk egy fotós-videós páros volt, ketten együtt 240ezer forintot kértek. Mi nagyon elégedettek voltunk velük.:)
2021. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
90ezer Ft,ebbe két szertartás,csoportkepek, lagzi és kreativ is benne volt. Ismerős csaj volt, jelenleg még mellék állásban csinálja de nagyon ügyes és még nincs nagy neve úgymond, ezért is kért ennyit. De idén már többért csinálná. Ja meg plusz úti költség volt még, de az nem volt sok.
2021. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 peca1000 ***** válasza:
0%

Nekünk 20.000 Ft-ból kijött videóssal együt. Az igaz, hogy 2003-ba volt :)


A második esküvőmnél megkértem uncsitesómat az ebéd fejében, hogy lőjjön pár kockát és egy kis videót :)

2021. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
150 ezer. Csak a nyitótánc volt levideózva, egyéb videószolgáltatást nem kértünk. A szertartás és a lagzi végig lett fotózva, és természetesen volt kreatív fotózás is. A 480 szerintem iszonyú sok.
2021. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

165 úgy, hogy a készülődéstől kb. hajnali 2-ig vállalja, és benne van a kiszállás, plusz egy jegyesfotózás is.

De egyébként mikor ajánlatokat kértem, én is eléggé megdöbbentem, bár azért 480 ezer nem volt egyik se. A legtöbb 200-300 között volt, akiket megkérdeztem. Szerintem 150-nél kevesebbért viszont tényleg csak nagyon gagyit találsz, már bocs. Legalábbis amikor neten keresgéltem, az olcsó fotósoknak már a referenciaképei sem tetszettek....

2021. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem könnyű. Mi pl. nem szeretnénk se a készülődésről, se "kreatívat". Csak pár kép a szertartásról, meg utána kettőnkről, plusz néhány csoportkép. Ennyi, semmi extra. De így meg nem vállalják, mert több pénzért elmennek máshova egész napra, ami abszolút érthető. 250-300 ezret meg én sem szívesen fizetnék ki ezért.
2021. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
5 évvel ezelőtt 300 ezer. (Videó nem volt). Fényképek a szertartáson, csoportképek a polgármesteri hivatal előtt, és szabadtéri kreatív fotózás kettőnkről. (És benne volt a jegyesfotózás is ebben az árban).
2021. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!