Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azok a párok, akik már hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok, akik már hosszú évek óta járnak, hogy ilyen boldogok az esküvőjükön?

Figyelt kérdés
A szerelem állítólag tudományosan 2 év alatt elmúlik. Nagyon ritkán 4. Hogy lehet, hogy akik 5 vagy több éve járnak és már együtt is laknak, mégis olyan ragyogó, megjátszhatatlanul szerelmes szemmel néznek egymásra, mintha csak 1 hónapja ismernék egymást?

2021. nov. 22. 10:10
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Mármint az esküvőjükön hogy lehet, hogy olyanok, mint egy gerle pár, pedig régóta járnak?

Ötleteim:

-megjátsszák

-az esküvő kicsit visszahozza a szerelmet, de ez hamar lelohad (pár hónap)

-vannak, akik mindig szeretik egymást és csak én vagyok egy olyan párkapcsolatban, ahol ezt nem tudnám elképzelni (de akkor mi van a tudománnyal?)

-olyan típusok, hogy könnyebben túllendülnek a problémákon ...

El se tudom képzelni, hogy lehetséges ez. Élőben láttam ilyeneket, de ugye ott ciki lenne megkérdezni, hogy ti meg minek vagytok ilyen boldogok, erre van itt ez az oldal, itt őszintébb válaszokat kaphatok.

Nyilván tudom, hogy valaki hamarabb házasodik, de én főként olyanokat ismerek, akiknél az eljegyzés 2,5-5 év járás után történt, és utána 1 évre rá jött az esküvő, a fiatalok nem szoktak annyira sietni, hogy azonnal esküvő legyen.

2021. nov. 22. 10:16
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Úgy hogy tényleg szeretik egymást? Nem kell ezt bonyolítani...
2021. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2-es: Van olyan, hogy egy pár 5-6 év után fülig szerelmes és szikrázik a szemük? A szeretet az nagyon más...
2021. nov. 22. 10:33
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem a szerelem múlik el, hanem a pillangórepdesős lángolás. AKik éveket lehúztak egymás mellett, keresztül mentek együtt pár dolgon, az sokkal mélyebb érzelem lehet, mint a hormonok által okozott libidó növekedés.

És igen, miért ne nézhetnének őszintén csillogó szemekkel a közös jövőre?

2021. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Nincs jobb dolgod, mint mások életén csámcsogni?
2021. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Hülye kérdés akárhonnan nézzük:

- nincs behatàrolt ideje, meddig tart a szerelem

- láttál màr olyan esküvőt ahol faarccal voltak ?

- esküvő akár csak a FB - csak a jót , csak a szépet

2021. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%
Nagymamám a sóskához nem simán rakta a cukrot, hanem vajon megpörkölte (nem folyósra, csak kicsit barnára), és azon futtatta meg a sóskát főzés előtt. Próbáljátok ki, sokkal finomabb!
2021. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

"-az esküvő kicsit visszahozza a szerelmet, de ez hamar lelohad (pár hónap)"

Ez. És az, hogy ha odafigyeltek egymásra és a kapcsolatra, akkor sok olyan kis apróság van, amik mind egy kicsit visszahozzák a szerelmet. És ezekből az lesz az eredmény, hogy ugyanolyan szerelmesek vagytok, mint az elején (na jó, nem a rózsaszín köd idején, hanem mint kb. fél, egy év után).

2021. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 harebell ***** válasza:
97%
A szerelem nem (feltétlenül) múlik el meghatározott év alatt, ez hülyeség. Szóval a többi lehetőségtől függetlenül (ezt kívülállóként úgyse tudjuk) simán lehet, egyszerűen szeretik egymást és boldogok, nem kell ezt túlbonyolítani tényleg.
2021. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

"A szerelem állítólag tudományosan 2 év alatt elmúlik."


Igen, ez így van, de azt is fontos tisztázni, hogy mi a bánat is az a szerelem, amire te gondolsz: tudományos értelemben egy kőkemény párzási ösztön. Erre szokták mondani a tudósok, hogy MAXIMUM 2 év alatt elmúlik. Ha a párkapcsolat összetartó ereje ennyi, akkor nem fogsz szerelmesen nézni a partneredre az esküvőn.


A komoly párkapcsolatok összetartó ereje a szeretet. Nem látod tökéletesnek az illetőt, de szereted és örülsz neki, hogy ott van. Lehet, megkívánsz mást is, meg időnként k*vára felidegesít, de összességében akkor is bemennél érte a tűzbe, ha amúgy nem vagytok túl jóban. A párzási ösztön meg vissza-visszatér.


Szóval igen: én 10 év párkapcsolat után vettem el az asszonyt, de nem is játszottam meg az örömöt, nem is múlt el egy hónap múlva.

2021. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!