Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noro2 kérdése:

Mi a véleményetek arról hogy leány/legény búcsúra strippert hívnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez elfogadott dolog, vagy esetleg sértő a leendő pároddal szemben? Mit gondoltok erről?

2021. dec. 6. 18:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon cringe...
2021. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
10%

Az, hogy rendesen el lesz búcsúztatva, így kell csinálni☺️

32n

2021. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon gáz.
2021. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Az ismerősi körben eddig ilyen esetről hallottam. Az egyik ismerősöm kollégaja házasodott, a pasik hívtak vetközőslányt. Levetkőzött táncolás közben, utána meg a völegénnyel egy másik szobába átmentek. Elvileg szopás volt meg dugás.

Utána néztem facebookon az esküvői képeket és szegény mennyasszonyt nagyon sajnáltam.

2021. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ilyen férfiak az eseteim.
2021. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

4-es hát ez elég gáz

Most akkor ez a bizalom próbája lenne? netán csak egy utolsó szórakozás bizonyos keretek között?vagy én nem értem mire jó ez....

2021. dec. 6. 19:28
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Akiknek sztriptíz kell leány vagy legénybúcsúra, az nem akar házasodni.
2021. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kurvák nélkül is lehet legénybúcsút tartani ...en nem engedném meg ..se a lánybúcsút
2021. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%
Általában nem a vőlegénynek vagy menyasszonynak sźol a művész/művésznő. Legtöbb ünnepelt csak elviseli. Aki szerelemből házasodik az 1:1000 eséllyel csinál olyat amit nem illik. A szingli és a rossz házasságban elők szoktak szolgáltatást igénybe venni.
2021. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
31%

Nem hivatalos legénybúcsú szervező vagyok. A "művésznőt" csak elvileg a vőlegény kapja. A szingli vagy rossz kapcsolatban élő haverok veszik igénybe az ilyet. Vőlegény jobb esetben a hecc kedvéért rosszabb esetben muszájból végignézi. Esetleg ha olyan akkor megmutatja haverok előtt,hogy tudja hogy kellene egy nőhöz nyúlni. Nem láttam még hütlen vőlegényt.


A féltékeny ara jelöltről. Már rossz ha nincs bizalom,akkor minek az esküvő.


Amúgy sokkal nagyobb poén,ha egy pasi öltözik nőnek,durva smink melltartó....legalább vicces ha részegen tántorog.

2021. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!