Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire divat manapság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire divat manapság, hogy ez a zene szól az esküvőn?

Figyelt kérdés

[link]


Ha jól értem, ez amolyan klasszikus esküvői induló. Nekem nem tetszik, nem szeretném ha az én esküvőmön ez a zene szólna (férfi vagyok).


Viszont vannak, akik ezt választják ma is?


2021. dec. 11. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt választasz amit akarsz! A te napod, a te esküvőd!
2021. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
[link] ez se rossz
2021. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Enyémen biztos nem ez fog szólni. Irtózatosan elcsépelt, túlhasznált, fantáziátlan.

Amúgy meg olyan zene szól, amilyet te választasz. Ha te a Tenacious D Beelzeboss nótájára akarsz bevonulni, akkor arra fogsz. Bár előtte készítsd fel a rokonokat. :)

2021. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%
3 A hozzád hasonló bunkó egoistáknak idegen fogalom a hagyomány. A házasság is ilyen, vigyázz! Menj le a sarki kocsmába, vedd be a kannást, dobj be egy Sepulturát, smárold le a párodat, a kocsmáros megáld. Jó lesz az neked!
2021. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Eddig öt esküvőn voltam, egyiken se ez szólt, és az enyém se fog, az egyszer biztos. Ez az adott pár napja, róluk szól, olyan zene szóljon, amit ti szeretnétek.


#4-nek: Senki sem lesz bunkó vagy egoista, amiért olyan esküvőt szeretne, ami hozzá igazodik és nem jól ismert sablonokat követ. Komoly problémák lehetnek nálad, amiért számodra ennek a megértése nehézséget jelent.

26/N

2021. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Oké, akkor az enyémen wu tang clan fog szólni, a lagzi meg ilyen lesz:

[link]

2021. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#6-nak: Sok boldogságot kívánok hozzá! Ha te erre vágysz, a te dolgod, értelmes embertől egy rossz szót nem fogsz hallani, hiszen ez a párodról és rólad szól.

26/N

2021. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

#4/#6 Na gondoltam, hogy rögtön megjelenik Tekintélyelvű úr, akinek szentségtörés az, hogy nem egy elcsépelt zenei mű szól az esküvő alatt. Nyilvánvalóan az Úristen is úgy gondolta, hogy csak ez az egy szám szólhat egy esküvőn. :)


Úgy csinálsz, mintha Mendelssohn bevonulója lenne az egyetlen klasszikus, fennkölt zenei mű, amit használni lehet. Fekete és fehér világodban vagy ez szól, vagy a Wu-Tang Clan.

2021. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremék esküvőjén ez szólt, ebben az évben házasodtak, enyémen is ez fog, nekem tetszik :)
2021. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
9. Úr Isten! Milyen elmaradott vagy! 😂
2021. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!