Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen színű ruhát vegyek fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés

Szűk családi körű esküvőm lesz , utánna vacsora. Lagzi nem lesz!

csak hangszórón zene .

Esküvőm után nem szeretnék a fehér ruhába maradni, ugye a menyecske ruha piros, de viszont piros színű ruha azt jelenti hogy felkérjenek táncolni.

Én viszont táncolni nem fogok, terhes vagyok és a rosszulléteimtől nem lenne kellemes.

Milyen színű ruhát vegyek fel? Számít?



2022. febr. 9. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit akarsz.


Ha tényleg kevesen lesztek, akkor akár meg is mondhatod előre, hogy nem akarsz táncolni, a ruhád színétől függetlenül.

2022. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Én terhes sem voltam, de egy lila ruhában mentem férjhez. Nem érzem kötelezőnek a fehér, vagy piros ruhát. A szüzesség és ártatlanság szimbolikája, úgy meg is halt. Én nevetségesnek tartom. Plusz ugye a fehér ruha az emberek 70%-nak gázul áll, pl. nekem is.

Így én nem is erőltettem.

2022. febr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát igen, a fehér ruha is a szüzesség jelképe - terhesen :) Szóval ezzel sem fog szerintem senki törődni, hogy lefordítsa a szimbolikát, azt vedd fel, ami neked tetszik, a te stílusod, szerinted neked jól áll, és szóljatok előre, hogy tánc nem lesz.
2022. febr. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A fehér ruha NEM a szüzesség jelképe. Ha már színnel akarjuk szimbolizálni, akkor a kék volt a szüzesség színe, Szűz Máriát is ezért ábrázolják mindig kék kendővel. A fehér sima divathóbort.

[link]

Amúgy amilyet akarsz. Simán felvehetsz pirosat is, és megmondod, hogy nem akarsz táncolni. De én inkább néznek valami szép ruhát, nem elsősorban a szín szerint szűrve, és ami legjobban tetszik, azt vennem fel, színtől függetlenül.

2022. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy írom, hogy a mai nyugati közhiedelemben a fehér a tisztaságot jelképezi az esküvőn.
2022. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"ugye a menyecske ruha piros, de viszont piros színű ruha azt jelenti hogy felkérjenek táncolni."

Sosem hallottam még ezt, hogy a piros ruha azt jelenteni, hogy táncolni akarsz...

A meghívóban vagy mikor átadjátok akkor tegyétek világossá, hogy nem lagzi lesz, hanem csak egy vacsora.

2022. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha olyan a fehér, én maradnék abban. Vagy egy másik kényelmesebb fazonú fehérben.
2022. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Azt veszel fel, amit akarsz. Terhes menyasszonynál senkit nem érdekelnek az esküvő részletei, úgyis mindenki arra fog emlékezni, hogy csak a gyerek miatt vettek el :D
2022. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló lesz, bár én nem vagyok terhes, nem azért nem akarok táncolni. Amúgy bármilyet, amilyet akarsz. Én a vacsorán egy rockabilly ruhában leszek, fekete alapon színes mintákkal. Volt nem tetszés, hogy nem a fehér ruhámban leszek ekkor, de kardomba dőlnék, ha leenném a grill étteremben a csodaszép hófehér ruhámat.

Röviden, tömören, azt veszel fel, amit akarsz. A te esküvőd, neked kell jól érezned magad, meg a férjednek. Pont.

2022. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as milyen gyerek miatt? Idi*ta

Semmi koze a gyereknek hozza.

Mikor meg nem tudtam hogy terhes vagyok , mar akkor volt idopontunk ! De kiderult hogy terhes vagyok. Es at lett teve , a rosszulletek miatt.

2022. febr. 10. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!