Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kérdés a menyasszonyi ruháddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés a menyasszonyi ruháddal kapcsolatban! Neked hogy volt?

Figyelt kérdés
Vetted vagy bérelted a ruhádat?Mikor volt?Mennyibe került?
2010. szept. 15. 09:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 évvel ezelőtt kölcsönöztem a ruhát.

Kiegészítőkkel együtt( fátyol, kesztyű, boleró) 50.000 ft volt akkor.

Voltak olcsóbbak is, sokat próbáltam, de ez volt az igazi. :)

Az unokanővérem varratott magának egy egyszerűbb fazont, amit akár estélyeken is viselhet, nem is hófehér volt, hanem valami krém szín, piros rózsás dísszel. Nagyjából 3 évvel ezelőtt volt az esküvője, 60.000 ft-ért varratta, most 20.000-ért árulja....

2010. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egy éve volt. Béreltem, 155 ezer forint volt, a fátyol 16 ezer. De nagyon megérte. Bár itt is inkább a tervező nevét kellett megfizetnem. De nem érdekelt. Úgy voltam vele, hogy jobb esetben egyszer lesz rajtam ilyen ruha, ezen nem fogok sprórolni! A férjem is sokallta először, de amikor meglátta, azt mondta, hogy többet is megért volna!:) Van olyan, aki még most is emlegeti. Sőt olyan is, aki a lagziból szinte semmire sem emlékezett (felöntött a garatra), de a ruhám minden részletét a mai napig fel tudja idézni!
2010. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

a minőséget biztosan jól meg kell fizetni,de én sajnos nem vagyok/leszek olyan körülmény közt hogy ennyi 150ezret csak úgy "kidobjak"1 napra :S:S

én olyan 40-80ezrig tudnám elképzelni magamnak...

2010. szept. 15. 10:11
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudnál róla feltölteni képet,arc nélkül?Vagy esetleg vmi nagyon hasonlót belinkelni?
2010. szept. 15. 10:12
 5/19 anonim ***** válasza:

én varrattam 70.000 volt a végösszeg.

Sokkal jobban megérte, mint kölcsönözni. Gyönyörű volt és pontosan rám illet.

2007-ben.

2010. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 éve volt az esküvőm, a körúton az egyik kölcsönzőben találtam egy szép ruhát, 80 000 Ft-ba került volna a bérlése, de 100 000-ért meg tudtam venni. Igazából azért vettem meg, mert akartunk később templomi esküvőt is, de végülis nem csináltunk. Nem akartam kétszer bérelni, de szerintem 60-80 000-ért már tudsz nagyon szépet kölcsönözni.

Ja, és tökéletesen illett rám, merthogy ezeket tudják alakítani, és az esküvő elött rám igazították.

2010. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10:07-es vagyok. Írb a google-ba, hogy Ian Sturart Tropicana. Ez volt a ruhám. Illetve nem pontosan, mert ezt a ruhát több színben tervezték meg. Ami fent van az ilyen zöldes színű. Nekem nem olyan volt, hanem az egész ekrü színű, és az oldalán puderszínű nagy rózsákkal! Pont az enyémről nem találtam nagyon képet fent!
2010. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

tényleg nagyon szép!:)

Gondolkoztam én is rajta h inkább meg kellene venni,minthogy bérelni,hiszem ha vmi gond lesz vele az esküvőn;elszakad,felhasad vagy bármi,akkor az is az én költségen,gondolom borsos áron,igaz?

2010. szept. 15. 10:28
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát ennek a ruhának speciel a kauciója is sok volt. 80 ezret kellett otthagynom pluszba, és mondták, ha csak 2 cm-re is szakad, az már kapásból 25 vagy 30 ezer levonás, szóva kellett rá vigyázni. Viszont meglepődnél mennyit kibír. Elég vad lagzink volt, egy óra tánc után szenttül meg voltam győződve, hogy több helyen szakadt. AMikor átöltöztem átnéztük, és szakadás nem volt rajta. Koszosnak koszos volt az alja, de hát senki sem repül. Egy italfolt volt rajta, azt szépen vizes enyhén mosószeres szivaccsal ki tudtam szedni, szóval az enyém nem annyira sérült.
2010. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! 2 éve vagyunk házasok. Béreltem a ruhámat, nekem eszembe sem jutott volna venni, csak a helyet foglalta volna, mert tudom hogy el úgysem adtam volna :) 54e forint volt.
2010. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!