Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándékba csak pénz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándékba csak pénz, vagy pénz és páros masszázs?

Figyelt kérdés

Egy közeli barátnőm házasodik, mivel nagyjából mindenük van, tudom, hogy leginkább a pénz ajándéknak örülne/van értelme. Kb 20-40 ezer ft körüli összeget gondolok nekik adni.

Hogy ne csak pénzt adjak, még arra gondoltam, hogy páros masszázst is adnék nekik, de akkor az összeg amit adok, kevesebb lenne, 13 és 22 ezer között találtam a városunkban.

Szerintetek melyik a jobb, ti minek örülnétek jobban?



2022. máj. 7. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én barátnőtől szívesebben venném az ajándékot.
2022. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék a páros masszázsnak meg semmi ilyen előre befizetett dolognak. Többször vettek ilyen dolgokat nekem ilyen-olyan ünnepre, 90%-a nem lett elhasználva, mert vagy nem érdekelt, vagy nem szerettem, vagy nem tudtam megoldani, hogy felhasználjam... Akkor inkább, ha nem pénz, akkor vásárlási utalvány egy olyan boltba, ahol szoktam vásárolni, vagy valami olyan dolog, aminek hasznát venném. Én szívesebben venném a pénz plusz valami olyan apróságot, amiről eszembe jutsz.

DE! Ez én vagyok, a barátnőd egy másik ember, akit neked kell ismerned, meg a párját is. Ha mondta már, hogy szeretne ilyenre elmenni, vagy néha el szoktak járni, akkor jó ajándék lehet. De ha van saját masszőrük mondjuk, akkor meg bukta, mert nem biztos, hogy szívesen mennének máshova.

2022. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig egy nehéz kerdes. Nyilvan a penz az amit utana arra kolt amire akar. A tobbi ajandeknal nagyon ismerni kell az erzeseiket, izlesuket stb. De az biztos hogy egy elmeny vagy egy targy maradandobb emlek.
2022. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a bajom ezekkel a ajándékutalványokkal hogy általában max 1 évig lehet felhasználni, de mi kaptunk olyat is amit max 3 hónapig. Nekünk alapból sincs időnk soha semmire, szal nyilván volt 1-2 ami végül lejárt, és ilyenkor még pluszban tök ciki ha megkérdezi hogy milyen volt, szóval csak egy nyomás az egész, és már nem is olyan pozitív dolog..

Ha valakik nagyon ráérnek azoknak lehet ilyesmit is venni, de akinek sok a dolga annak adj pénzt, mert a pénzen vehet magának időt is, annál nagyobb kincs meg nincs az életben

2022. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!