Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogos a felháborodásom,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom,hogy nem vihetem a párom az esküvőre?

Figyelt kérdés

Az ara a nőverem gyerekkori barátnője.

Mondhatni az én barátnőm is, részt veszek a lánybúcsún és az esküvőn is.

A párom viszont nem vihetem.

Azt mondta,hogy a nővérem se vihetné csak mivel az Ő párja a férj haverja így meghívtál külön Őt is.

A nővérem nem is tartja indokoltnak,hogy jönnöm a párom, mondván friss kapcsolat (több mint egy éve tart)


2022. máj. 15. 08:59
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
74%

Én megérteném. Nem vagytok olyan régóta együtt, nem írtad, hogy ismerik-e a párod, lehet, hogy tényleg szűkös a keret és ha mindenkinek a +1 főjét kifizetnék, már nem fér bele.

Ilyen esetben én megérteném, az ő nagy napjuk, ők fizetik, azt hívnak meg, akit akarnak. Lesznek ott ismerőseid, ráadásul a nővéred és a párja is, nem leszel egyedül.

2022. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
98%
Nem muszáj menned!!!!!!!
2022. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 Noren1989 ***** válasza:
72%
Én ez esetben lemondanám a jelenlétemet az esküvőjükön (is).
2022. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
50%
Soha se értettem, hogy miért vannak olyan esküvők, ahol nem lehet plusz egy főt vinni. Ha szűkös a keret, akkor annyival kevesebbet hívjanak meg, hogy a többi tudjon vinni párt. De én biztos, hogy sértőnek találnám, ha csak engem hívnak meg a párom nélkül vagy fordítva.
2022. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem mindegy, hogy egy 100+ fős esküvőbe nem fér bele a párod, vagy egy kicsibe, a kettőnek azért elég más a költségvetése. De amúgy úgy néz ki, hogy nincs kivételezés, ha a nővéred, aki a szorosabb barát, sem vihetné a párját, akkor ott ez a módi, szerintem ez tök korrekt. Ráadásul tényleg nem leszel egyedül, szóval unatkozni sem fogsz. Szóval szerintem nem jogos a felháborodásod - nem az van, hogy csak te nem viheted, hanem más sem.
2022. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
29%
Hát legfeljebb elviszed a kedvenc könyved azt olvasol. Párom barátnője ezt csinálta bosszúból.
2022. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
62%

"Soha se értettem, hogy miért vannak olyan esküvők, ahol nem lehet plusz egy főt vinni. "


Én meg soha nem értettem, miért kéne a meghívó számára vadidegeneket elvinni az ő nagy napjára. Nem, egyáltalán nem szokatlan az ilyen meghívás. Ha a meghívó úgy szól, téged, és párodat, akkor viheted. Ők fizetik az ételt meg mindent, tehát megmondhatják. Nem csak esküvőn. Gyerekként egyszer bowlingpályán volt szülinapom, X főt befizettek az ÉN SZÜLEIM, az egyik lány húga meg ott hisztizett, miért nem jöhet, mikor a folyosón hozzám se szólt.


Legjobb barátnőm esküvőjén tanú voltam, nem vittem párt.

Másik barátnőm esküvőjére is meghívtak, nem hozott senki párt, ki volt számolva, hány embert ültetnek le stb.

Szomszédék esküvőjére se vittem párt.


Lehet erről eltérően gondolkodni, de aki megsértődik, csak azt mutatja, hogy nem ismeri az illemet, mert kétféle módon lehet esküvőt rendezni, úgy, hogy vihetsz párt, meg úgy, hogy nem, és a házasulandók szabják meg. Sőt, ugye van olyan is, hogy a lagziba már nem vagy meghívva csak a szertartásra. Ezek a meghívóról kiderülnek.


Nem is értem, miért sértő neked, hogy a párod nem bulizhat más költségén.

2022. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
34%

7-es:

Azért sértő, mert nem vadidegenként kéne gondolni egy ismerősünk párjára. Attól, hogy nem ismerjük, nem vadidegen, hanem egy személy aki kötődik, és szereti a mi barátunkat.

Itt nem arról van szó, hogy "jaj bulizzunk más költségére" hanem arról, hogy közösen jelenünk meg, közösen is jól érezzük magunkat és nem csak azt bámuljuk, hogy két ember mennyire szereti egymást míg mi magányosan ücsörögve a büfékocsi mellett a szerelmünkre gondolunk.

2022. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
72%

De miért ücsörögne bárki magányosan a büfékocsi mellett? Ismeri a párt, ismeri a nővérét, ismer több embert, ahogy a kérdésből kiderült. A fenti esetekben én sem voltam magányos. Persze voltam olyan esküvőn is, ahova párt is lehetett vinni. De ott csak a ceremóniára voltam meghívva, és nem a lagziba.


És hát sértő, vagy nem, a menasszony meg a vőlegény, ha nem ismerik a párodat, nem fizetik a szórakozását.

2022. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
33%

"És hát sértő, vagy nem, a menasszony meg a vőlegény, ha nem ismerik a párodat, nem fizetik a szórakozását."

Már meg ne haragudj, kipengetsz 60 ezret a kettőnk kajájára, kapsz tőlünk párba 100 ezret és neked áll fejjebb, hogy "jaj egy idegen is szórakozott"?

2022. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!