Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elhalasztanátok az esküvőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhalasztanátok az esküvőt, hogy ha kiderülne egy közeli hozzátartózóról, hogy súlyos beteg?

Figyelt kérdés

4 hét múlva esküvő.

Anyum öccséről kiderült, hogy beteg (Gégerák). De nem foglalkozik vele senki. Még kezelést sem kap, mert időközben volt egy combtörése.

Nem tudjuk mennyire súlyos, mert a törés miatt nem vizsgálták meg részletesen, hogy áttétes-e.

A családom azt mondja, hogy én ezt tegyem félre. Az esküvőt így is úgy is meg kell tartani. Azt tudni kell, hogy nagybátyám alkoholista.

De akkor is a család része, jó ember ennek ellenére is.

Halasszak esküvőt, vagy sem?



2022. máj. 18. 18:03
1 2
 1/16 nemaRendőrség ***** válasza:
95%
Amég a pár egyik tagja nem fekszik intenzíven én megtartottam volna
2022. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Ezt Neked (és a leendő házastársadnak) kell tudnotok.

Illetve sok függ a körülményektől.

Ő nincs meghívva az esküvőre?

Milyen vele a viszonyotok?

Illetve: min segítene az, ha elhalasztanátok az eskövőt?

Azzal nem tudok egyetérteni, hogy márpedig bármi áron, itt és most kell az az esküvő, akár még életed legrosszabb élménye is lehet, ha rosszul alakulnak a dolgok. Nem lehet úgy önfeledten ünnepelni, miközben más lehet, hogy haldoklik. De az is simán lehet, hogy ő műthető, és fel fog épülni.

2022. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az élet megy tovább...
2022. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem írod milyen viszonyban vagytok, azt se hogy ott lenne e az esküvőn (ha nem tört volna el a combja). Ki tudja lehet hogy elhuzodik 2 évig, akkor 2 évig nem fogtok házasodni? Akkor megint elkezdték szervezni de akkor meg valaki megint beteg lesz és megin le kell mondjátok..

Ha a halálos agyán lenne akkor megérteném de így szerintem is tartsátok meg.

2022. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jóban vagyunk. :)

Ő is hivatalos az esküvőre.


Igen, a család minden tagja ezt mondja. Még a nagymamám is (Ő ápolja)

Mondjuk így még bele sem gondoltam.... Hogy akár évek is eltelhetnek. Ez is teljesen jogos.

2022. máj. 18. 18:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint fél lábbal is elkúsznék az esküvőmre, nem hogy lemondani.
2022. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne halasszátok el. Már egy közepes méretű rokonságban is mindig történik valami, soha nem házasodnátok, ha mindenkinek ideális időpontot kerestek.
2022. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Inkább előre hoznám, hogy ott tudjon lenni.
2022. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert minden le van szervezve és ha nem tartjuk meg, kva sok pénzt bukunk.
2022. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagyon közeli rokon (szülő, testvér, gyermek) beteg akkor ne halasszátok el. Hallottam olyan történetet ahol a szülő volt nagyon beteg, de azért tartották meg hogy még ott tudjon lenni.
2022. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!