Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire valósítható meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valósítható meg, ha az esküvőmet az alábbi szempontok szerint képzelem el?

Figyelt kérdés

Én a családom nagyon kevés tagjával tartom a kapcsolatot. Páromnak viszont elég népes a rokonsága. Tehát valahogy az egyensúlyt szeretném megtalálni.

Másrészt párom sem szereti az alkoholt és én sem. Így akár erről is lemondanék, de nyilván a vendégek fogyasztanának.

Hogyan lehet kivitelezni egy lagzit, hogy mindenki jól érezze magát?


2022. máj. 23. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mi a probléma. A rokonok közül azokat hívjátok meg, akiket szerettek és fontosnak gondoltok, az nem baj, ha az egyikőtök családjától többen jönnek. Alkoholból ti nem isztok, de a vendégeknek kikészítetek valamennyit.
2022. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is az én részemről volt több meghívott, semmilyen problémát nem jelentett.

Ha ti nem isztok alkoholt, attól még a vendégeknek, ha elhívjátok őket, akkor biztosítsátok, hogy ők viszont nyugodtan ihassanak, ha szeretnének.

2022. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak pont azért nem szeretem az alkoholt, mert tudatmódosító hatása van. És lehetnek emiatt kínos pillanatok, ha valaki nem ismeri a mértéket. Illetve érdekesen is nézne ki, hogy mi ketten józanok vagyunk, a vendégek pedig becsiccsentve.
2022. máj. 23. 12:03
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Olyat kell csak meghívni, aki tud viselkedni. Becsiccsentve mulatni meg részegen randalírozni nem ugyanaz.

Múlt héten volt az esküvőnk. Mind ittunk alkoholt, nagyon jól éreztük magunkat, semmiféle konfliktus nem volt. Hozzáteszem, a férjem bátyja pl ezért nem került meghívásra, mert ha iszik - márpedig ő nem keveset - akkor nem tud viselkedni. Nem szerettük volna, ha tönkreteszi a lagzinkat, ha kellemetlenséget okoz a többi vendégnek.

Nem is volt semmi probléma, mindenki nagyon jól érezte magát. Szóval azért a mérséklet alkoholfogyasztás hidd el, nem ördögtől való, főleg nem egy lakodalomban.

2022. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Ezekszerint még nem nagyon jártatok lagziban.


Egy lagzinak alkohol nélkül kb 0 értelme van


Tartsatok esküvői szertartást, oda amúgy sem illik ittasan érkezni, aztán menjetek el egy étterembe a szűk családdal, menjen mindenki kocsival, akkor nem iszik majd senki

2022. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Nalunk szabadteri eskuvo volt delelott. Delutan egy grill party ,a gyerekeknek medence ugralovar animator.

A felnotteknek tarsas es kartyajetekok.

Alkohol nem volt csak sok udito viz, egy nagy satrat bereltunk ki. Semmi puccos ruha, sima nyari ruha szinesben. Sracoknak rovid nadrag polo.


Erdekes de mindenki jol szivvel emlekszik ra. Senkit nem zavart h nem volt pia. Nagyreszt este fele mindenki tavozott( kisgyerekek miatt)

2022. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Igazából az ötös le lett pontozva, de a legtöbb ember így gondolkodik. Sok olyat olvasok itt mostanában, hogy egyáltalán nincs pia, vagy csak tömény nincs, vagy csak 1-2 pohár jár mindenkinek.

Az én személyes véleményem az, hogy így tényleg nem sok értelme van hajnalig tartó mulatozást, táncot várni. Ez így nem lagzi. Akkor el kell menni egy étterembe szűk körben, aztán 2 óra múlva haza menni, és annyi.

Aki csutka részegre issza magát, azt inkább nem kell meghívni. De szinte mindenki szeret lagzin iszogatni. Teljesen hozzá tartozik a dolgokhoz. Persze a ti dolgotok, de ha szeretnétek, hogy az emberek ne húzzák a szájukat, akkor szerintem nem jó ötlet semmilyen alkohol korlátozás.

(Nektek ettől még nyilván nem kell inni.)

2022. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tavaly volt az esküvőnk, én semmi alkoholt nem ittam, én csak jól akartam érezni magam, táncolni és alkohol nélkül ezek sokkal jobban mennek.

A férjem sem nagyon ivott, mert nem akart berúgni. De még spicces sem volt, mert annyit táncolt, hogy ki is izzadta.

A vendégek közül is csak 1 lett kissé vállalhatatlan a 45 főből.


A rokonságra kitérve meg nekem egyedül anyukám volt jelen, mint vérrokonom. Nagyszüleim, testvérem halottak, apámat nem ismertem, nagynénéim meg olyan állapotban vannak, hogy nem tudtak utazni. Egyéb rokonokra meg nem voltam kíváncsi.


Voltak közelebbi barátaim, jó haverok kb 15 fő. A többi ember a férjem rokonsága és a közös barátaink voltak. De nem volt ciki, sem kellemetlen.

2022. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Sokan úgy éreznék sztem h rajtuk akartok spórolni....
2022. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam én is, amit a 6-os leírt. De azt sem szeretném, hogy spórolásnak hasson. 😐
2022. máj. 23. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!