Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legénybúcsú, leánybúcsú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legénybúcsú, leánybúcsú valójában miről szól?

Figyelt kérdés

Soha sem voltam még ilyenen, tehát fogalmam sincs, hogy mi zajlik le ilyenkor.

Ez egy olyan esemény, amikor "hivatalos" engedélyt kap a (jövendőbeli) férj és feleség arra, hogy megcsalják egymást? Ha igen, akkor a házasság rossz alapon indul (hűtlenségen).



2022. máj. 26. 11:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy kap hivatalos engedélyt.... nem megcsalásról (kéne szólnia) szól normál esetben. Egy "utolsó" - jó valóságban nyilván nem - külön átbulizott, hülyéskedett este barátokkal.
2022. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Normális párkapcsolatban azért ezt megbeszélik előre. A legtöbbe nem engedélyezett a megcsalás.
2022. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem olyan, mint a filmekben, mivel az emberek többségének nincs rá pénze.

Táncol egy narancsbőrös félcigány az öledbe, a többiek röhögnek meg zabálják a pogácsát a leértékelt törleyvel.

2022. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nagyon nem erről szól, vagy nekem vannak nem átlagos haverjaim. 2 legénybúcsuban voltam, jót buliztunk, ökörködtünk, de a vőlegény nem csalta meg a menyasszonyát.
2022. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy utolsó bulizás (vagy bármilyen szórakoztató együtt töltött idő) a barátokkal az esküvő előtt. Hogy ki mit csinál az ő dolguk, ha úgy egyeznek meg a felek, akkor lehet engedélyezett megcsalás is akár, de nagyon nem erről szól alapból. Általában csak annyi történik, hogy iszogatnak meg buliznak és ennyi. Tulajdonképpen egy életszakasz lezárásásak az ünneplése és elbúcsúztatása. Kicsit hülye hasonlat, de ilyen szempontból olyan, mint a ballagás.
2022. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Alapvetően nem a megcsalásról szól, csak simán "az utolsó szabad bulizásod" - amúgy szerintem elég értelmetlen szokás, mintha esküvő után nem lehetne szabadon bulizni.
2022. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Az már régesrég halott kapcsolat, ahol az elméletileg szerelmes egyén képes pár nappal a házasság előtt megcsalni a társát.
2022. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

Egy kissé nosztalgia jellegű "ereszd el a hajam" buli, mivel utána gyakran olyan életszakaszok következnek, ahol már nem igazán teheted meg azt, amit a legényéveidben/leányéveidben simán.

Én vállalom, hogy szerintem táncoslány/csippendélsrác nélkül nem az igazi. Sajnáltam volna, ha a sajátomból kimarad, pedig eszem ágában sincs megcsalni a feleségem. Illetve természetesen a legénybúcsús-lánybúcsús hétvége előtt előre megbeszéltük, hogy ilyen téren mi fér bele, és ehhez tartottam is magam végig.

2022. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

"olyan életszakaszok következnek, ahol már nem igazán teheted meg azt, amit a legényéveidben/leányéveidben simán"

Miért ne mehetnék el a haverokkal bulizni az esküvő után? :D

2022. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Arról szól, amivé teszitek.

Két leánybúcsún voltam eddig. De egyiken se volt veztőzős fiú, se fsz nyalóka. Nem ez az értékrendünk. Beszélgettünk, iszogattunk, volt pár vicces feladat a menyasszonynak, röhögtünk, ennyi.

2022. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!