Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülhet egy zongoris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet egy zongorista egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Mi nem lakodalmat hanem díszebédet/vacsorát tartanánk. És nem akarunk dj-t vagy zenekart, hanem valamilyen zongoristát vagy hegedűst képzeltünk el. Hol lehet esküvőre felkérni őket és mekkora lehet a díjszabása?

2022. máj. 28. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a szint. Egy Kocsis Zoltánt, ha még élne, nem hiszem hogy el tudtál volna hívni. Neki ez rangon aluli lett volna, el se vállalta volna.

Mit kellene játszani? Komolyzenét? Jazzt?

Szerintem pár 100e maximum. Növendéket találhatsz olcsóbban is, a neves művészeknek magas a gázsijuk is. Szerintem van ilyen kereső.

2022. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Szakcsi Lakatos Benjámin volt a zongoristánk, valami fantasztikus élmény volt. A mi esküvőnkre rakott össze kompozíciókat, mindenki nagyon élvezte.

120 ezer forint volt

2022. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk senki se zenei szakértő. Viszont nekem nagyon tetszik az ilyen esküvő. Illetve gyerekkori álmom volt az, hogy megtanuljak zongorázni. (de természetesen most erről szó sincs)
2022. máj. 28. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3!

Nálunk sem zongorázik senki, csak én hobbiszinten, de mivel nem akartam aznap játszani, így inkább profit hívtunk

2022. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 QQRIQ20 válasza:
78%
Zeneakadémiás hallgatót szerintem 50-80 között lehet találni. Plusz útiköltség és neki is vacsora. Ha senkinek nincs abszolút hallása, akkor csak egy név miatt kár többet fizetni.
2022. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!