Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is ciki, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ciki, hogy nem lesz menyecske tánc?

Figyelt kérdés

A vőfély elég érdekesen fogja fel a dolgokat.

Modernebb, nem lesznek cikis játékok. De egyszerűen nem érti meg, hogy nem akarunk menyecske táncot.

Gratuláció lesz, amely során mindenki alá írja az alternatív jegyzőkönyvet.

Volt még olyan, akinél szintén nem volt menyecske tánc és bolond menyasszony sem? Miért ördögtől való ez?



2022. máj. 31. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vöfélyünk sem volt, sem mennyecske tánc, sem semmi ilyen játékok.


Mi ketestünk "társas játékokat" és mi is konferáltuk fel.

2022. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

volt. Nálunk templomi esküvő se volt. Polgári volt, evett a szűk család egy ebédlőben és mindenki ment a dolgára. 5 óra alatt letoltuk az egészet.


Újra csinálhatnám, akkor a 2 tanún kívül kb senkit se vacsoráztatnék meg.

2022. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Ha nem is ciki de fura.

Szólni kell előre a násznépnek hogy nem lesz

2022. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt, a bolond menyasszony meg azt sem tudom micsoda.
2022. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A bolond menyasszony amikor egy férfi beöltözik női ruhába (Vicces ruhákba, fejkendő , otthonka,kitömött melltartó stb). Vele általában durván táncolnak, gondolok itt arra, hogy elejtetik, tapizzák a műmelleket. Itt is szokás pénzt dobni a "lábasba" , ez a pénz megy pluszban a zenészeknek.

Felénk legalábbis így szokás. Viszont én pont ezért nem szeretném, mert ahol eddig voltam esküvőn túl sok volt. Ráncigálták össze vissza a beöltözött embert, szegény esett-kelt, jó párszor megütötte magát. Ez nekem nem abszolút nem vicces.

2022. máj. 31. 20:57
 6/12 nemaRendőrség ***** válasza:
53%

A haverom aki az esküvőn a bolond menyasszony volt imádta.

Már nem csak a rángatós táncolós részt, hanem az előkészületeket.

A feleségem szingli barátnői adták rá a ruhát, sminket. A rúzs a szájára nem a rúzsból került rá ha értitek mire gondolok.

2022. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem ciki, hogy nem akartok, egyébként is elég gáz szokás - lehet, hogy a parasztlagzikban 50 éve megállta a helyét, de egy modern esküvőn ez szimplán kéregetés meg a vendégek lehúzása. Viszont nekem nem kellene ilyen szolgáltató, mint ez a vőfély, aki erőszakosan rátok akarja kényszeríteni az akaratát.
2022. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most hétvégén lesz az esküvő. Eddig nem így viselkedett... Megbeszéltünk pár dolgot korábban, de a menetrend miatt most ültünk le. Mondanom sem kell, meglepődtem. Nincs időnk váltani.
2022. máj. 31. 21:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeztesd rá, hogy te fizetsz a szolgálataiért és ez a te esküvőd lesz. A sajátján csináljon azt amit akar.
2022. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a helyzetet... Kvázi te vagy a főnöke, neki a ti esküvőtökön miért van szava?
2022. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!