Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 9 hónapos babával már illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónapos babával már illik elmenni az unokatestvér esküvőjére?

Figyelt kérdés
A kislányom 9 hónapos lesz szeptemberben, amikorra lakodalomba vagyunk hivatalosak, másfél órás autóútra a lakóhelyünktől. Mit gondoltok, hogy lehet sértődés belőle, ha a baba miatt lemondjuk? Ha elmegyünk, akkor elég csak a vacsora végéig maradni?

2022. jún. 22. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mondd el nekik,h nem maradna csendben es zavaro lenne.


Ez tipikus eset,ha nincs kedved menni egyaltalan,amit nem csodalok,mert penzt varnak ajandek helyett. Hivatkozhatsz a babara,h nem mentek.


Neked kell eldonteni,h akarsz-e menni.

2022. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Kínlódás lesz a kisgyerekkel az utazás, a szertartás és az étterem is. Neki is, nektek is. Már amikor nem aludni fog. Lagziban biztosan nem maradnék, max a vacsorára. Ha nincs nagymama, akire rá tudnám bízni, míg hazaérünk. Bár nem tudom, mennyire van mamákhoz szokva a baba.
2022. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Te ismered az unokatestvéreidet. Ha alig van kapcsolat köztetek és csak udvariasságból hívtak meg, még lehet, örülnek is, ha nincs ott a baba (főleg a szertartáson), és nem tudja elrontani a sírással az élményt. Ha meg közeli a viszony, akkor egész nyugodtan beszéljétek meg. Aki szeret, meg fogja érteni.
2022. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Babikát le kell adni valakinek, aztán mehettek nyugodtan. Nem értem miért kell problémát csinálni...


Vagy utáljátok a rokont, és nem akartok menni a lagziba? Akkor a babika lehet kifogás, bár elég gagyi, de hát mégsem mondtátok azt, hogy „utálunk, ezért nem emgyünk”.

2022. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a megerősítést.
2022. jún. 22. 10:06
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
4-es: te meg valamiért a babikákat utálod.
2022. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Mi anno a szomszédék esküvőjére úgy mentünk, hogy a húgom fél éves se volt.
2022. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
a baba valsózínűleg a párt is zavarná, úgyhogy szerintem nyugodtan le lehet mondnai, de időben
2022. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Én hanyagolnám, ha nem akarod arra az 1 napra, max. 2re rábízni valaki másra. Még ha a párnak nem is lenne vele baja, nagy eséllyel elkezd majd sírni a ceremónián, az meg baromi zavaró az egybegyűlteknek, hacsak nem vállalod azt, hogy nem látod a ceremóniát és kint maradsz. Maga a lagzi / vacsora sztem amúgy is szenvedés egy ilyen korú gyereknek, de amúgy gyerekkel nem gáz, ha nem maradtok végig, szinte az összes gyerekes ismerősöm le szokott előbb lépni.

Normális esetben nincs abból sértődés, ha pici gyerek miatt nem mentek el.

2022. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Lehet menni de babát nem szokás bevinni a ceremóniára, pont azért mert nem lehet kiszamitaninhogy mikor fog sírni. Kinnt kell várni.

Nekem nem volt egyértelmű hogy nem akarsz menni. Ha igazán menni akarsz megprobalod rabizni valakire, egy fél napba senki se halt még bele. Ha nem tudod akkor te ismered a babádat hogy mennyire sírós vagy nyugodt szóval te tudod eldönteni hogy kibírnátok-e az estét. Vacsora után megszokott hogy a gyerekeseknek jönnek.

Ha nem akarsz menni akkor fogd a babára. Meg fogják érteni.

2022. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!