Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik kihagyni az esküvőt így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik kihagyni az esküvőt így?

Figyelt kérdés
Szóval egy jó barátomnak lesz esküvője. Viszont nekem 2 hete halt meg egy családtagom, most temettük el. Egyrészt nem akarok színes ruhát viselni, másrészt így nem sok kedvem van mulatozni.

2022. jún. 22. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!

Szerintem sem menni nem szégyen, sem kihagyni. Tégy úgy, ahogy jónak érzed és ahogy neked könnyebb. Mondhatod azt is, hogy a szertartásra elmész (ha akarsz), de a bulira nem. Beszéld meg velük, biztos megértőek lesznek bárhogy is döntesz.

2022. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút hivatkozhatsz erre, sőt. Nem is szoktak ilyen hamar temetés után lakodalomba menni. És nem is vágysz rá. Egyértelmű, hogy lemondhatod.
2022. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre manapság nincs illemszabály, feketét is kevesen hordanak már a gyász jeleként.

Ha nem éreznéd jól magad, ne menj. Ha jót tenne egy kis lazítás, akkor nyugodtan.

2022. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedved, akkor ne menj el. Mindenki meg fogja érteni.
2022. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben teljesen érthető. Ha tényleg jó barátod, akkor megérti. Meg minden normális ember is.
2022. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mond ezt el neki.

Szerintem simán megérti, és jogos.

2022. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

A gáyszodat "jelölheted" egy fekete szalaggal.

Megteheted azt is, hogy a szertartásra elmész, de a lagzira nem. De ha egyáltalán nincs kedved, az is teljesen rendben van.

2022. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatod úgy, hogy szólsz nekik előre, hogy a haláleset miatt a szertartásra elmész, de a lagziban már nem maradsz.

Én voltam úgy esküvőn, hogy előtte egy hónappal hunyt el a nagyapám. Nem volt valami jó. 2 hét kevés idő, ha közeli hozzátartozó volt, akit szerettél és fáj az elvesztése, akkor szerintem én se mennék.

Őszinte részvétem...

2022. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!