Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nő vagyok lesz menyecske...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok lesz menyecske ruhám az esküvőn fiúnak lehet mármint a páromnak piros ruhája vagy gáz hülyeség?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán illik.
2022. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Piros inget szoktak a vőlegények felvenni a menyecskéhez.
2022. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy piros ing, vagy fehér ing piros nyakkendővel és nadrágtartóval.

[link]

2022. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Ez a piros nadrágtartós megoldás gyönyörű. Ja nem. Én még nem láttam vőlegényt átöltözni menyasszonytánchoz - nem ő táncol, hanem a menyecske.
2022. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, milyen esküvőtök lesz. Ha ragaszkodsz a hagyományokhoz, nyugodtan hagyatkozz az itt kommentelőkre.


Mi nem ragaszkodtunk, a menyecsketánc tangó volt, párom és én is a táncnak megfelelő öltözetben. Utána volt egy közös tánc a koszorús lányokkal és fiúkkal (hiphop, az ennek megfelelő ruhában).


A menyasszonyi ruhám meg ki volt világítva a tánchoz egy égősoros alsószoknyával.


Lehet megkövezni, ha már évekig gyűjtöttem rá, olyan lesz, amilyennek én akarom, nem amilyen illik.

2022. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
vörös mellény jól mutat
2022. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!