Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik béreltek buszt, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik béreltek buszt, ami szállítja a vendégeket! Egyszer odavitte őket a helyszínre, egyszer vissza, vagy ment a nap folyamán többször is?

Figyelt kérdés
Senki nem lakik abban a városban, ahol tartanánk az esküvőt, de a közelében sokan, szinte mindenki, így szállást nem szeretnénk fizetni (kb. 50 főre). De nem szeretném azt, hogy minden családból legyen egy valaki, aki nem ihat. Így biztos hamarabb el is mennének. Gondoltunk arra, hogy busz fogja őket szállítani, de ez pontosan hogy működik? Mert lehet, hogy valaki mondjuk nem maradna végig, akkor ő jobban jár, ha kocsival jön, vagy a busz mehet többször is az este folyamán?
2022. aug. 8. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehet többször is.
2022. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

A busz annyiszor megy ahányszor kéred, egész pontosan ahányszor kifizeted.

Tőled függ hányszor kéred.


Szerintem éjfél után pár perccel meg 3-4fele menjen 1-1 busz

2022. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Én is ezekre az időpontokra gondoltam


Köszi a válaszokat :)

2022. aug. 8. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Erdekes, nalunk detto ez a helyzet es pont tegnap volt nalunk egy kisebb vita ebbol.

Anyos szerint nekunk kellene megoldani az osszes vendeg "hazajutasat"!

Mindenkinek van autoja, de ugye senki sem akar soforkodni, hogy tudjon inni- amit amugy megertek!

Viszont! A mi ettermunk "csak" 15 km-re van a varostol.

Par kulfoldi vendegnek fizessuk a szallast es a fuvart is (berelunk), mert ok nyilvan nem olyan jartasak itt, mint az idevalosiak, de minden vendeg szamara nem tudjuk megoldani.

Anyos szerint viszont ugy illik es ragaszkodik hozza. Persze amikor a volegenyem raszolt, hogy "Ok,akkor kifizeted?" ...siri csend...


Egyetlen egy eskuvon sem kerdeztek meg tolunk, hogy "Amugy, hogy mentek haza? Mivel? Ki vezet? Nem lesz gond?"

Le sem sz@rtak. Mindenki igyekezett megoldani a maga modjan, igy nem ertem, hogy nekunk miert kellene felberelni egy teljes taxitarsasagot?!

2022. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 Telibe le kell szarni az ilyet :D Illik, nem illik... Nekem a nagymamám volt ilyen még a szalagavatómon, félek, hogy az esküvőm miatt is lesz pár jó tanácsa... Szóval a szalagavatómra 6 db jegyet kaptam, abból kellett válogatnom, kiker hívok meg. Az egy dolog, hogy minden nap volt kb kérdése, de aztán meg jött az, hogy a gyerekeit (nagynéném, nagybátyám) direkt nem hívtam -e meg, mert hát így illik, nem? Jó nagy leb.aszást kaptam, akkor közöltem vele, hogy 6 db jegyet kaptam és már elegem van abból, hogy naponta balhézik valamin, úgyhogy legyen szíves abbahagyni. Akkor abbahagyta, szerencsére a ballagásomra nem tudott eljönni, most muszáj lesz megint elviselnem ezeket, még nem kapott meghívót, de szerintem ha megint eljátssza ezt, akkor megmondom neki, hogy ne jöjjön, ha ennyire nem akar. Oké most meg lesznek hívva a gyerekei, de biztos mondani fogja, hogy neki szállás kéne, vagy hogy vigyék háztól házig akkor, amikor ő úgy döntött, elég volt a bulizásból :D


Örülök, hogy a párod kiáll melletted, szerintem is ő tudja jobban leszerelni :) Az meg tényleg ne érdekeljen, mit illik és mit nem, a ti nagy napotok ez, van egy összeg, amiből gazdálkodtok, inkább ti is buszt béreljetek, minthogy mindenki szállását fizessétek, annak is, aki 5 percre lakik kocsival

2022. aug. 8. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Partyszervizt kell bérelni, és az autó sofőrrel együtt végig ott van.
2022. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi egy jo havert kertunk meg hogy fuvarozgasson. Mar vacsoratol ott volt. Evett tancolt jol erezte magat. Annyit kert hogy tankoljuk tele a kocsijat. + utana vittunk meg neki egy uveg italt .
2022. aug. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!