Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mindenki szidja a mulatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szidja a mulatós zenét a lagzikon. Mi legyen helyette?

Figyelt kérdés

Eddig ahol voltam, helyette magyar retro volt ami szerintem egyáltalán nem emelkedettebb vagy bulisabb.

Ti milyen zenékkel kedveskedtek/kedveskednétek a táncos lábú vendégeknek?



2022. szept. 13. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem szidja mindenki.
2022. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenki szidja, sokan szeretik. Egyébként a társaságtól függ, hogy mi legyen.
2022. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Mulatós és a retro a legjobb lagzira
2022. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk ír kocsmarock ment (pl ez és hasonlók: https://www.youtube.com/watch?v=9d8SzG4FPyM&ab_channel=Dropk.. A társaság ezt szerette, és nem mellesleg, mi is. Szerintem mindenkinek egyéni, hogy milyen az ízlése, és ti ismeritek a saját környezeteteket, ti tudjátok, hogy mi lenne az optimális. Ha a mulatós, akkor az, nem alsóbbrendű az sem, hogy ciki legyen esküvőn arra táncolni :D
2022. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Örülök hogy azért még többen szeretik !
2022. szept. 13. 12:26
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Mulatós és retró a lagzis zene. Csak ilyen esküvőkön voltam és a miénken is ez volt.

Mikor a DJ-hez mentünk megbeszélni a menetrendet, kérdezte, mit szeretnénk: Mondom retro és mulatós.

Azt mondja: hálaistennek... múltkor Péterfy Borit és alternatív zenekarokat kértek tőle. Nem volt könnyű dolga, mert senki nem akart ezekre "mulatni". Nyilván az ifjú pár ízlése dönt, de az alternatív zene nem fogja megmozgatni a násznépet.

2022. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem a mulatost szidják ha nem a tipik olyan cigány zenét ami strici kocsikban szokott menni, a konnyedebb normálisabb fajtát eltáncolják részegen.
2022. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Unalmasak a mai/régi mulatós zenék, ezért is jobbak a retro zenék szerintem.
2022. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a mulatós tiltó listás. Helyette lesz retro magyar, 90-2000es évek magyar, 80as évek eurodisco, mai zenék (külföldi magyar). Egyedül a menyasszonytánchoz lesz egy csárdás lakodalmas mix.
2022. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Unokatesóméknál ACDC, Gun's Roses, Red Hot, Nirvana, meg ilyenek szóltak, nem "mulatós".


Az idősebbeknek psze nem tetszett, de vegyes esküvő volt, szóval nem is értem, mit vártak.

2022. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!