Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek lagzin még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lagzin még mindig szokás eljátszani a mennyasszony rablást ha igen miért?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 17:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
11, mi olyan környezetben élünk, akinek ez nem vicc, hanem erőltetett baromság. De kinek mi ugye.
2022. nov. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetett de ha az ifjú pár szeretné, nekem mi kifogásom lenne...?? Mókázzanak
2022. nov. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl. az a szokás, hogy a menyasszonytánc végén a férj viszi el és visszajönnek menyecske ruhában (illetve a férj pirosban). De tudom, hogy valahol meg a férj haverjai szokák "elrabolni" a menyasszonyt és ki kell váltani feladatokkal. De ez mifelénk annyira nem elterjedt.
2022. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

11: ez tök jó amit leírsz ha előre meg van beszélve.

Én láttam olyat is, ahol nem volt előre megbeszélve, és a menyasszony nem egyezett bele. Ő egyébként elsírta magát ami azért elég rossz emléket vet egy esküvőre.

Olyan is van, hogy bepánikol valaki. Főleg amikor 5 nagydarab kan lefogja. Amit te írsz, h a barátnőddel mész lovaskocsizni az nem annyira "szokványos" megoldás. Általában a vőlegény haverjai rabolják el a menyasszonyt. Előállhat olyan eset, hogy a menyasszony még nem, vagy csak futólag ismeri őket. Ha ezt kombináljuk azzal, hogy ő nem akar elrabolva lenni - ennek ezer oka lehet, pl. ő is elavultnak vagy szexistának találja ezt a szokást, vagy egy régebbi trauma bármi.. akkor bepánikol. És aki pánikol az védekezik akár erőszakkal is.. nem is beszélve a férjéről.

2022. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Ostoba szokás. Az a három-tíz részeg hülye lehet, hogy jól szórakozik, de akik maradnak azok unatkoznak, mert lelép az egyik vendéglátójuk, a szolgáltatóknak pedig borul a menetrendje. Ne más esküvőjén önmegvalósíts! Ha a pár direkt kéri, hogy ne raboljátok el a menyasszonyt akkor meg pláne ne!
2022. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem igazán szeretem azokat a vicceket, szokásokat ahol a nőt tárgyiasítják. Az meg végképp degradáló sztem ha maga a menyasszony is asszisztál ehhez.

Nem igazán illik egy olyan különleges dologhoz mint az esküvő.


Ennyi erővel kiírhatnák a menyasszonyra hogy a nő a férfi tulajdona, meg a nőnek a konyhában a helye, mittomén. A menyasszony meg nagyokat hahotázna ezen.

2022. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért olyan vicces, hogy lepontozzátok amikor azt írom, hogy ha a pár direkt kéri, hogy ne akkor ne csináld. Ti, vendégségbe is úgy mentek, hogy "azt csinálom ami nekem jó"?
2022. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam habzó szájú vőlegényt emiatt (párom legjobb barátja). Pár hülye, a vőlegény unokaöccse és annak pár haverja lopták el a menyasszonyt. A lagzi helyétől 3 km-re lévő diszkóba vitték kocsival. (Azért hagytak üzit, hogy hol keresse. Mi vittük oda kocsival a vőlegényt, végig marha dühös volt, mondta, hogy "direkt kértük, hogy NE legyen ilyen, de a barom meg a haverjai mégis.

Hát nem volt jópofa, tök kínos volt, azt hittem, a vőlegény beveri a pofáját a rokonának.

2022. nov. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy vőfély mesélte egyszer egy esküvőn, hogy balul sült el a menyasszonyrablás mert a hülye részeg aki felkapta elesett vele és meghalt. Ő azóta konkrétan nem engedi a menyasszonyrablást, mert neki kellett visszamenni és bejelenteni, hogy itt a buli vége, meghalt a menyasszony/ifjú feleség.
2022. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!