Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Beleírjam a meghívóba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleírjam a meghívóba, hogy nem lesz menyasszonytánc, vagy felesleges? Azért kérdem, mert valaki arra szokott pénzt tartogatnak. De amúgy semmiféle lagzi/tánc nem lesz, csak kaja étteremben. Beleírjam, nem lesz tánc?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi a felesleges infó, meg miről érdemes tájékoztatni.
2022. dec. 14. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a meghívót úgyis személyesen szokás átadni, akkor el lehet mondani. Én nem írnám bele.
2022. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem lesz személyes átadás. Magyarországon házasodunk ugyan de nem ott élünk. Meg eleve sem lesz papír meghívó, csak elektronikus, online.
2022. dec. 14. 08:19
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze attól még Messengeren, mikor ki lesznek küldve a meghívók, üzenetben meg lehet beszélni, szóval attól még nem feltétlenül kell beleírni gondolom.
2022. dec. 14. 08:20
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Mi rendes hagyományos meghívót adtunk és személyesen, de mindenki megkérdezte 1. mit szeretnénk, van-e ajándék ötlet vagy pénzt kérünk 2. lesz-e menyasszonytánc.

Majd megkérdezik úgyis szerintem, max üzenetben.

2022. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
A meghívóba eleve úgy írnám, hogy szeretettel várunk a 16.00 órakor kezdődő esküvőnkre és az ezt követő vacsorára. Így már azért a meghívóból is látni, hogy nem lagzi, hanem vacsora. De akár az átadásnál is jelezném, hogy tényleg csak vacsora lesz.
2022. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. dec. 14. 09:11
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy az ajándékot illetően, hogy pénzt kérünk, az benne lesz verses megfogalmazásban.
2022. dec. 14. 09:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég voltam esküvön. Ott a meghívón fel volt tüntetve a program is, így mindenki tudta, mikor mi lesz.
2022. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Inkább vőfély ne legyen. Vagy ha mégis, akkor támasszatok fel valakit aki a '60-as évek előtt volt az, hogy legalább színvonalas legyen és ne ízléstelen csasztuskákra korlátozódjanak a megszólalásai.
2022. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit írnék bele hogy szeretettel várjuk az x órakor kezdődő szertartásra és az azt követő vacsorára. Ebből szerintem sejthető hogy nem lesz lagzi. Én személy szerint azt hogy pénzt kértek, nem írnám bele se verses se semmilyen formában. A legtöbb ember úgyis azt ad, ha nincs kifejezetten más kérés.
2022. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!