Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha egy vendég az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy vendég az esküvő napján szól hogy nem tud jönni akkor is kell nászajándékot fizetnie?

Figyelt kérdés
Pl. Lebetegszik vagy reggel eltöri a kezét.
2022. dec. 17. 09:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem "kell", csak "illik".
2022. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Ez inkább a gesztusról szól, mint a kötelességről.
2022. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Mi az hogy kell 😂😂😂

Nem koncertet vagy fesztivált rendezel, hanem a saját esküvődet. Ha bármi is visszajön a rá elköltött pénzből, az csak mázli, nem alap. Nem kell nagy bulit rendezni, ha csóró vagy hozzá.

2022. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
3# Honnan veszed hogy a kérdező a házasulandó???
2022. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Van aki úgy sem "fizet", hogy elmegy! :)))
2022. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

#4

Azok szokták tartani a markukat.

2022. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
én vagyok a vendég 3-as, ma lesz egy esküvő, lagzival és reggel betegen keltem fel
2022. dec. 17. 11:43
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Illik, mivel számoltak veletek meg nyilván ti is azzal, hogy mentek, de a házasodó pár nyilván az ellátásotokat, esetleg szállásotokat visszamondani már nem tudja.
2022. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szállást én fizettem, de az előleget bukom. Nem mentem el az esküvőre, majd lesz valami
2022. dec. 17. 14:52
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóm esküvőjére nem tudtam elmenni, mert hétfőn vizsgáztam és úgy voltam vele, hogy nem lesz jó vasárnap hajnalig bulizni. Jeleztem nekik már előre hogy nem fogok menni, de a család többi tagjával elküldettem azt az összeget amit eleve nekik szántam. Nem "kell vagy "nem kell" alapon volt, senki nem kötelezett erre, de úgy voltam vele, hogy ha már erre szántam (amikor meghívtak, még nem tudtam nyilván a vizsgám időpontját), akkor oda adom azt a pénzt úgy is, hogy nem veszek részt az esküvőn.
2022. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!