Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én már soha se leszek menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már soha se leszek menyasszony?

Figyelt kérdés

7 éve vagyünk eggyütt párommal 18hónapja lakunk eggyütt,es van egy 18 hónapos gyerekünk is.


A kerdéshez még azis csatlakozik hogy gyűrűt se kaptam még 😔

Kismamaként azthittem majd a gyűrűt megkapom,hát nem így alakult


Igazat megvalva már egyikbe se igazan reménykedem,gyűrűbe se.

Azthiszem a mi történetünk az amire azt lehet mondani hogyha eddig nem történt meg már később sem fog.


Csak jol esne termeszetesen nekemis,boldoggá tenne.

Látom hogy ismerőseim sorra jegyzik el,esküvő "nevetseges 2 év ismertség után"


Ha beszélunk ŕola az a válasz hogy a pénz miatt nincs.

Nem csak egy szertartast szeretnenk hanem egy normalis eskuvot lakodalommal, egy "színvonalas helyen" tehát nem sátor meg kulturház es társai.

Ez igy x millió ft lenne.


2023. jan. 30. 14:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Mi gyerek után hazasodtunk, én vagyok a nő, és nekem egyáltalán nem tetszik ez a lagzis, fehér ruha meg minden mézes maszlag. Azért hazasodtunk ossze, mert a párom ragaszkodott hozzá. Két tanú al mentünk, ebbe belementem,és 0 azaz 0 Ft ba került.
2023. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%
nyugi, mindenki azt szeretné, ha több pénze lenne
2023. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Amég nagyobbak az igényeid mint a lehetőségeitek, addig nem leszel. Es ez párod részéről jogos. Majd ha a két dolog közelít, visszatértek rá.


Vagy mit gondolsz, hogy vegyen föl hitelt, aztán évekig nyögjétek a törlesztést? Elég nagy hülyeség lenne. Mert a mennyasszonytáncból, ajándékokból nem biztos hogy visszajönne, akárcsak a fele is.

2023. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
A leírásod alapján nem, nem leszel. Ha neked ez minden vágyad, akkor addig kellett volna lépned, amíg tehetted. 7 évig együtt voltatok úgy, hogy együtt lakni is csak azóta laktok, mióta a gyerek megvan? Te sem vagy százas, hallod...7 év allatt mégcsak el se jegyez, nem költözik össze, és ahelyett, hogy elhagynád a pi..ba, inkább még lebabáztál neki, ami mégnagyobb nonstop pénznyelő, mint bármi eddigi. Mi a bánat motiválná akkor, hogy elvegyen? Ezt buktad.
2023. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
12%

Itt a pénz kifogás.


Ha engem nem veszel el a férfi a terhességem legelején, főleg ha együtt élünk, akkor elvetettem.



Lehet a "lagzi" az utca végén található polgári kis irodában, senkit nem kell meghívnunk, néhány tízezer forintnál nem lehet több a polgári esküvő díja.

DE el KELL vegyen SOS. Ha bármi kifogást megemlít, akkor finish.



Tudsz róla, hogy a gyereketek így fattyúnak számít?

Ezért!

2023. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

Az a helyzet hogy ti már házasság nélkül is túl vagytok mindenen.

A pasi mellett így is úgy is ott vagy mint fix p*nci, van gyerek is, együtt is éltek, ő már nagyon nem fog az esküvőre törekedni, ha anélkül is minden megvan. Kicsit fordított sorrendben haladtatok mint ahogy kellett volna.

Mintha fordítva ülnél a lovon.

Szerintem csak az egyik ok a pénztelenség, a másik inkább az, hogy papír nélkül is túl vagytok már mindenen (megkap mindent a pasi), így nincs már motivációja a házasságra. Házasság nélkül meg egy fokkal könnyebb lelépni, ha majd egyszer esetleg úgy gondolja.

2023. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
16%
Vedd el te.
2023. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen hülyeségért x milliót elverni... szerencsére a párod felelősen gondolkodik helyetted is, főleg, hogy ott a gyerek már. Viszont!!! A házastársi kapcsolat bejegyzéséhez ragaszkodj, az nagyon fontos és értelmes dolog lenne.
2023. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Itt igazából nem is az a gáz, hogy van esküvő vagy nincs, hanem az, hogy erről nem kommunikáltok őszintén a pároddal. 7 év nagyon sok, ennyi idő alatt egyszer sem jelezted, hogy neked van igényed eljegyzésre, házasságra? Azért egy kapcsolatnak jobb esetben van egy perspektívája és pár év után látszik, hogy lesz belőle házasság vagy sem.
2023. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%

A pénz lehet kifogás is a párod részéről. Már gyerek is van, gyakorlatilag miért venne el? Ezt gyerek előtt kellett volna, legalább őszintén átbeszélni.

De lehet, hogy neked is érdemes lenne lejjebb adni az igényeidből és esetleg kompromisszumot kötni, hogy mennyi pénzetek lenne erre és abba mi fér bele.

2023. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!