Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok nehéz vigyázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok nehéz vigyázni az esküvőn a ruhátokra hogy ne lépjenek rá a vendégek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 6. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljenek oda rá és te is figyelj oda. 🤷‍♀️
2023. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam rá lépni meg ritkán voltam lagzin csak érdekeltek a válaszok
2023. máj. 6. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt nehéz, mert nem egymás nyakán tolongtunk.
2023. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Lagzira át szoktak öltözni menyecske ruhába


Az uszályos inkabb a házasságkötőterembe kell csak meg fotózni

2023. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyt A tortavágás megy még csk fehérben. Aztán jön a menyecskeruha. A pasik is át szoktak öltözni piros feketébe ilyenkor.
2023. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt uszályom, de ezt fel lehetett gombolni, vagy valahogy úgy felkötni, hogy ne legyen útban, így a ruha elejével egy magasságban, ~10 centivel a föld felett volt minden része. Így nyilván nem lépett rá senki, én sem. Amíg meg le volt engedve az uszály, addig meg nem voltak körülöttünk emberek, mert ültek meg fotóztunk meg ilyenek :D Szóval akkor azért nem volt ilyen manőver.

Ami esküvőn voltam, ott hasonlóan nem okozott problémát észrevételeim szerint senkinek sem a ruhára vigyázni.

2023. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2023. máj. 6. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Abroncs és uszály nélküli, több rétegű, földig érő ruhám volt. Amikor méretre igazították, azt a cipőt kellett viselnem, amit az esküvőn, és jeleztem a varrónőnek, hogy szeretnék benne táncolni, bulizni is. Így néhány centivel rövidebbre vágta még nem volt feltűnő, viszont nagyon kényelmes volt. Sem én, sem más nem lépett rá, pedig sokat táncoltam benne, sok ember között.
2023. máj. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!