Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen hasznos, de nem ehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hasznos, de nem ehető köszönőajándékok vannak?

Figyelt kérdés
Nem akarunk semmi porfogót vagy giccset (pl. hűtőmágnest) adni, ahhoz sem ragaszkodunk, hogy a jelképes ajándékon egyáltalán rajta legyen a nevünk és a dátum. Elfogyasztható ajándékot azért nem akarunk, mert sütit úgyis csomagolunk mindenkinek, a család férfi tagjainak nagy része pedig nem iszik alkoholt.

2023. máj. 14. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Sornyito?
2023. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

A múltkor láttam egy olyat, hogy egy picike virágmagos tasak volt a köszönőajándék.

Nekem tetszett.

2023. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Fotós vagyok, nálam van olyan szolgáltatás, hogy a csoportképeket a vacsora alatt a helyszínen hőszublimációs fotónyomtatóval kinyomtatjuk és mindenki hazaviheti a párral készült közös képét. Ezt pl. szokták szeretni. :)
2023. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Gyertya esetleg? Aki akarja, az elteszi emlékbe, aki nem, az meg elégeti.
2023. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Gravirozott toll
2023. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Rising Phoenix ***** válasza:
60%

Kis, parafadugóval lezárható fiolába kávébab, fürdősó. Masnival átkötött tasakba illatosító. Toll, hűtőmágnes, gyertya.

#3-as fotói a legjobb szerintem


Tesómék lagziján béreltek olyan fotókabint, mint ami a metrómegállókban van. Na ott ment a hülyülés, ezer idióta kép készült. A fényképész is vitt mindenféle kiegészítőt, eltúlzott méretű napszemüveget, fejdíszeket, maszkokat, azokkal lehetett fotózkodni és később mindenki megkapta a képeket ajándékba.

2023. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Pici szívalakú, dombormintás szappant is kaptunk már.
2023. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hatos, pont tegnap voltunk eskuvon, ahol pici fiolaba kaptunk egy kis sot. Oszinten kerdezem es nembunkosagbol kerdezem, hogy ez mire jo? Reggel ota ezen gondolkozom, hogy valami haszna csak van, vagy kotheto valami babonahoz, de nem jut az eszembe.
2023. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Rising Phoenix ***** válasza:
89%
Hát azt nem tudom, én fürdősót kaptam így, a férfiaknak meg kávét adtak. A sima só lehet babona
2023. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Ja, ez is furdoso volt. De minek olyan kis fiolanyit adni?
2023. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!