Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldják meg ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldják meg ezt az esküvő kérdést? Ezért miért haragszik rám?

Figyelt kérdés

Van egy régi barátságom, de távolság miatt nagyon ritkán találkozunk, inkább telefon.

Pár hete hívott a barátnőm, hogy megvan az esküvője dátuma de sajnos pont aznap lesz a sógornőm esküvője is aki szintén jó barátnőm lett. Persze csalódott voltam én is, hogy nem tudok elmenni. De éreztem, hogy megharagudott rám. Két napja újra hívott, hogy reméli, hogy a lánybúcsújára azért elmegyek. Biztosítottam, hogy persze. De az pedig két nappal lesz az esküvő előtt. Szombaton lesz az esküvő és csütörtökön a lánybúcsú ami az ország másik felében lesz. Ráadásul a sógornőméknek sok mindenben segítünk az előtte lévő napokban. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy nagyon sajnálom, hogy így jött ki de így ezt sem tudom megoldani. Most azóta el sem olvassa amit írtam neki, nekem meg baromira lelkiismeret furdalásom van miatta.


2023. máj. 17. 20:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
60%
Majd megnyugszik. Valamiért a menyasszonyok hajlamosak azt hinni hogy minden körülöttük forog, de nem. Sajnos ez ìgy alakult, nem lehetsz egyszerre két helyen és neked most a család az első, ennyi.
2023. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%

Aki előbb szólt, ahhoz igazodsz.

Aki szeret és a barátod, meg fogja érteni.

2023. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
95%
Én azért a lánybúcsúra biztos elmennék. Egyrészt, mert megígértem, másrészt, mert sógornődnél biztos lesznek elegen segíteni. Amikor igent mondtál, akkor is tudtad, hogy a sógornődnek akarsz segíteni. Akkor minek mondtál igent? Mondjuk én nem járok esküvőre, fogalmam sincs, miben kell napokon át segíteni.
2023. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk a lánybúcsúra igazán elmehetnél. Értem én, hgoy sokat segítetek, de azért csak nem létfontosságú, hogy aznap ottlegyél.

Az meg, hgoy messze van, hát na, egy barátért ennyi belefér. Nem lesz életed partyja, de nem is rólad szól az az este.

2023. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is elmehetnél a lánybúcsúra. Te ígérted. A sógornőd akkor is férjhez menne, ha te nem lennél, és nem segítenél neki.
2023. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudtam, hogy a lánybúcsú az esküvő előtt lesz 2 nappal.

Az édes sütiket a család süti, anyósom az egyik nagymama és én. Ezt csütörtökön egész napos program és pénteken délelőtt is.

2023. máj. 17. 20:46
 7/46 A kérdező kommentje:
Két napja hívott, hogy a lánybúcsújára reméli, hogy elmegyek. Akkor még nem tudtam a dátumot, de egyértelműnek gondoltam, hogy előtte lesz valamelyik hétvégén, ezért is mondtam rá igent. És tegnap derült ki az időpont.
2023. máj. 17. 20:49
 8/46 anonim ***** válasza:
74%
Nem gondolnám, hogy elengedhetetlen a jelenléted a sütéshez. Vannak rá ketten, még lehet találni esetleges harmadikat. Szerintem most a másik barátnőd lenne a fontos.
2023. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
80%
Ne mondd már, hogy egy tálca sütit nem tudsz megrendelni valamelyik cukrászdából. Hány fös esküvö lesz, hogy 3 ember két napig csak édeset süt? Azért én meggondolnám ezt a barátságot, ha se az esküvöjére (amit még meg is értek), se a lánybúcsúra nem vagy képes elmenni. Ha semmi kompromisszumra nem vagy hajlandó a kedvéért, akkor inkább hanyagold a "barátnödet", mert ez nem barátság. Nem születésnapja lesz, amit minden évben megünnepel, hanem az esküvöje, jobb esetben egyszer az életben. Ezek szerint egy tálca sütemény is fontosabb nála. Azért ezt jól gondold meg.
2023. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

90 főre sütünk süteményt. Nem egy tálcát kell sütni fejenként. Nyilván ha csak ez lenne akkor nem lenne gond.

Ez nyilván már fél éve meglett beszélve, megígértem a segítségem.

2023. máj. 17. 21:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!