Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyecske ruhát éjfélnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyecske ruhát éjfélnél előbb is át lehet venni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Át, nekünk is a menyasszonytánc este 10kor volt.
2023. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
A hagyomány szerint éjfélkor van a menyasszonytánc és az új nap jelenti az új életforma kezdetét. Persze előre lehet hozni, de nekem furcsa lenne.
2023. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Ti esküvőtök, csináljátok úgy, ahogy Nektek jól esik! :)
2023. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A hagyomány az, hogy az esküvő napján menyasszony vagy, másnapján már menyecske. Ezért van éjfélhez kötve.

Dee ez csak egy hagyomány, igazából ha bizonyos okok miatt pl nem akarjátok hajnalig tartani a bulit, vagy a menyasszonytáncot előre kell hozni, akkor miért is ne lehetne 10kor átöltözni?

Ti esküvőtök, az a lényeg, hogy jó legyen, nem az, hogy megfeleljen valamiféle íratlan kódexnek:D

2023. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, úgy csináljátok, ahogy ti akarjátok. Nekem áprilisi esküvőn olyan melegem volt már a nagy ruhában, hogy nagyon vártam az átöltözést.
2023. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a tortavágás után azonnal átfogok. Baromi kényelmetlen a ruha:D
2023. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 És pisilni is nehéz benne :D
2023. máj. 19. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszed át, amikor akarod. Én voltam olyan esküvőn ahol már a tortát is menyecske ruhában vágták és a menyasszonytánc ill . menyecsketánc is abban volt.
2023. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vagy nem lehet, nekem elszakadt a menyasszonyi ruhám. Kénytelen voltam hamarabb átöltözni. Igazából senkit nem érdekelt, ment tovább a buli.
2023. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá előírás, csak a szokás van, ami szerint ez éjfélkor van.

A szokást fentebb megindokolták, meg azt is megírták, hogy akkor öltözöl át, amikor akarsz.

Sok boldogságot a közös életben!

2023. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!