Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevesebb mint egy év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb mint egy év után házasság: jó ötlet?

Figyelt kérdés

Párom szakított a feleségével akivel 10 évig volt együtt és rövidesen utána megismerkedtünk interneten. 3 hónap múlva eljegyzett és hamarosan összeházasodunk. 5 hónap múlva. Nagyon boldog vagyok és alig várom, hogy összeköltõzzünk.

Egyik barátnőm azt mondta hogy talán korai a házasság. Szerintetek? Mi nagyon imádjuk egymást és vátom, hogy a házasság után vele élhessek. 32 évesek vagyunk


2023. máj. 19. 10:26
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted neked más lesz a sorsod? Szerinted pont a ti szerelmetek tart ki örökre? Te hiszed ezt?
2023. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
Ha felmerül benned a kétség, akkor már nem jó ötlet. Plusz ennyire hamar az előző válás után a pasi még valószínűleg az előzőn sincs túl érzelmileg, csak gyorsan menekülne a másik kapcsolatba, hogy ne kelljen az egyedülléttel és a veszteség fájdalmával szembenézni.
2023. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%

Én egy bő éve vagyok együtt a párommal és kvázi azóta együtt is élünk.


Nagyon jó a kapcsolatunk és úgy gondolom, hogy együtt fogunk megöregedni. Össze fogok vele házasodni. De nem gondolom, hogy most itt van ennek az ideje.


Nem azt mondom, hogy szakítani fogtok biztosan, én hiszek a szerelemben. Viszont hova siettek? Ha úgy gondoljátok, hogy egy egész élet ál kettőtök előtt, együtt lesztek örökké, akkor miért kell ezt elsietni?


Szerintem (vagyis legalábbis nekem) jobb kiélvezni a kapcsolat eleje fázist, amikor még nem házasok vagytok, aztán összeköltözni, és minimum egy év együttélés után összeházasodni. Összeköltözés nélkül ez elég veszélyes, még úgy is, hogy azt gondolod (és valószínűleg igazad is van), hogy ismered. Ismered a hétköznapokban? Úgy gondolod, hogy minden élethelyzetbem ismered?


Házasságot elsietni szerintem nem érdemes, kivéve ha valamelyikőtök halálos beteg vagy ha vallásosok vagytok.


Nem biztosan rossz ötelt. Lehet, hogy egy csodálatos élet vár rátok. De az biztos, hogy ez korai. Főleg ha együtt se éltek!


Mindenesetre sok boldogságot! Remélem jól alakul.


UI: Mivel gondolom ez sokat árnyal a kommentemen muszáj leírnom: csak 22 éves vagyok (lány), egyetemista. Ez az első kapcsolatom. És másfél éve ismerem a páromat.

2023. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem házasodom se idegenekkel, se társfüggőkkel.
2023. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%
Össze akartok házasodni, de még együtt sem éltek? Hát ezzel még várjatok. Lakatok együtt pár évet és ha el tudjátok viselni egymás hülyeségeit, akkor oké. De így? Most még a rózsaszín ködben vagytok, ilyenkor semmi értelme még összaházasodni. Én 3 év után mentem hozzá a férjemhez. Előbb semmiképpen se házasodtam volna vele össze.
2023. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
94%

Még össze se költöztetek. Ha kb egy éve már együtt éltek és jól működik, akkor már aktuális lehet az eljegyzés, mondjuk még egy év múlva az esküvő. Hozzávetőleg.

Hova rohantok?

A vőlegényed magának akarja szerintem bebizonyítani, hogy túlvan az exen.

2023. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 éve vagyunk együtt, 1 éve élünk közös lakásban, és volt már egy (nem kapcsolati) krízis, amit atveszeltunk. Ezen tapasztalatok alapján szeretnék hozzámenni, mert nehezebb helyzetben is megtapasztaltuk a másik fél viselkedését, ami pozitív élmény volt, illetve az együttéléssel sincs gond.
2023. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon nagy red flag hogy szakít a feleségével és 3 hónap után már mást jegyez el. Amúgy meg szakítást írtál, elváltak egyáltalán? 😂😅
2023. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
93%
Jól van az kellenek idióták is a földre 😂😂 csak az a baj már így is túl sok van belőlük
2023. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Azt még nem írtam, hogy ő Amerikábqn lakik már. Voltam már nála pár hetekre látogatóban de az együttélés csak úgy megoldható ha elvesz és megkapom a vízumot. Igen már elvált attól az előzőtől. Állítólag nem akart neki a nő szülni és nem becsülte meg őt eléggé.
2023. máj. 19. 11:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!