Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy van minden menyasszonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van minden menyasszonynak ennyi koszorúslánya?

Figyelt kérdés

Minimum 5 de inkább több. Esküvői videókon látom.


Nekem meg van két barátnőm meg egy nővérem akikből az egyik a tanú lesz, bár én nem szeretnék koszorúslányokat, de ha akarnék se lehetne 5 vagy több. Olyan idilli, amikor van egy nagy barátnős társaság, mindenki jóban van mindenkivel, gyerekkoruk óta összetartanak és hatalmas lánybúcsú van aztán az esküvőn meg minden barátnő koszorúslány és egyforma ruhában meg köntösben készülődnek már reggeltől.


Általában 30 körül szerintem legalább is én a környezetemben ezt látom kevesebb barátja van az embernek mint mondjuk gimiben volt, nekik hogy van ennyire jó baráti társaságuk? Kevesen házasodnak ma már 20 év körül amikor még egyetemen bulizgatunk és mindenki a BFF-ünk.


2023. máj. 24. 07:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Jó barátokat választanak, tartják a kapcsolatot, vagy nem is vannak olyan jóba, csak elvannak és elmennek koszorúslánynak tiszteletből, szórakozás miatt.
2023. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Akinek szélesebb rokonsága van és tartja velük a kapcsolatot, annak simán összejöhet. Testvérek gyerekei, vagy unokatestvérek ill. azok gyerekei.
2023. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
#2 de tekintve, hogy csak hajadonok lehetnek koszorúslányok, nekem is csak 2 opció marad a barátnőim között, mivel nővérem, unokahúgom, és a harmadik barátnőm is már férjnél vannak. Az tud sokat összeszedni, aki fiatalon házasodik és még kb. mindenki hajadon körülötte.
2023. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
3-as, vagy akinek a testvérének már vannak ekkora gyerekei. Nálunk pl. a feleségem nővérének és az én bátyámnak a gyerekei voltak a koszorúslányok. Ha unokatestvérekig bővítettük volna a koszorúslány-keresést, több is összejött volna. Pedig nálunk nem is nagyon van két gyereknél több egy családban.
2023. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
#4 hány évesek voltak a gyerekeik?
2023. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%
Egy barátnő is elég. Mert az hogy 50 másikat is ha kell.
2023. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Mindkettő 10 éves volt.
2023. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
*hoz másik 50 et is
2023. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Akkor nem BFF, ha lekopnak.

Anyunak, nagymamának megvannak a gimis barátnői is

2023. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

"de tekintve, hogy csak hajadonok lehetnek koszorúslányok"


Bárki lehet. Akar nagyanyad is

2023. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!