Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők, meghívnátok az esküvőtökr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, meghívnátok az esküvőtökre egy olyan személyt aki le akart feküdni régen a pasitokkal?

Figyelt kérdés

Pasimnak nagy a családja. Sok másodunokatestvére van nagyanyai ágról. Még mielőtt összejöttünk volna elmesélte, hogy régen sokat összejártak ezekkel a rokonokkal. A húszas évei elején járt, sokat mentek családi eseményekre és az egyik lány másodunokatestvérével mindig rengeteg időt töltött.

Elmesélte, hogy a lány többször kikezdett vele de mindig leállította. Egyszer a lány letérdelt, hogy feküdjenek le, ez minden vágya. Pasim elmagyarázta neki, hogy hagyja abba, ez beltenyészet lenne, verje ki a fejéből.

Később kiderült, hogy nem is vérszerinti rokonok mert ott azon a részen volt valami válás. Mondta “mégnem”-pasim röhögve, hogy kár hogy nem tudta meg előbb, akkor belement volna mert iszonyú szexi lány volt.

Mindezt még akkor mesélte el amikor még nem jártunk, csak barátok voltunk és ez később szerelemmé alakult, ma pedig már jegyben járunk és az esküvőnk szervezzük.

Az esküvő helyszíne azon a környéken lenne ahol ez a lány és a családja lakik. Pasim anyukája mondta, hogy küldhetnénk nekik is meghívót.

Úgy érzem, a múlt ismeretében, eszem ágában sincs meghívni ezt a nem vérszerinti unokatesólányt. Tudom sok idő eltelt azóta, mind a ketten megváltoztak, a pasim engem szeret de mély nyomott hagyott bennem ez a sztori. Nem azzal lenne a bajom, hogy találkoznak, hiszen a lány családtag de rohadtul nem akarom látni az esküvőn annak tudatában, hogy akár le is feküdtek volna egymással.

Nektek mi a véleményetek? Elhívnátok ezt a lányt is vagy zavarna titeket is a nagy napotokon?



2023. máj. 27. 08:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem hívnám el, de akkor a többi másodunoktestvért sem kéne.
2023. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az ő rokonságáról ő döntsön.

Viszont ha csak őt hagyja ki, az elég cink. Zakkant a csaj, de akkor is a családhoz tartozik, mindegy mennyire vérszerinti.

2023. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Nőjj fel.
2023. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szólnék bele, vőlegényem családtagja (vagy valami olyasmi), döntsön ő. Az ilyen kis féltékenységeknek szerintem nem sok értelme van.
2023. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Miért akarsz beleszólni abba hogy a vőlegény családjából ki jön? Elég önhatalmúnak tűnik ez a döntés, és elég kontrollmániásnak is.
2023. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kontrollmániás?
2023. máj. 27. 09:13
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez azért túlzás. Csak azért mert nem szeretnék ott EGY személyt?
2023. máj. 27. 09:14
 8/20 A kérdező kommentje:
Ő is megmondhatja, hogy kit bír vagy nem az én részemről.
2023. máj. 27. 09:15
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Van melóba egy pár gyökér körülötte de még sose jutott eszembe kirúgatni őket pedig szólnak mellette észérvek.
2023. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Csak az téged pont nem érdekelne.
2023. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!