Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam meg anyukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg anyukámnak tapintatosan, de határozottan, hogy nem illik feketében jönni az esküvőmre?

Figyelt kérdés
Én vagyok a menyasszony, ő mindenáron feketét akar felvenni, igaz szines kiegészitőkkel, de akkor is, szerintem egyszerűen nem illik, nem temetésre jön! A másik, úgy nézne ki mellettem a fotókon mintha egy holló ülne a vállamon, a nagy fehér ruhámmal kontrasztban. Igazán nem akarom őt leosztani hogy mit szabad és mit nem, de fehéret, feketét, pirosat ne vegyen, ezeket nem illik és kész. Szerintetek?
2010. okt. 29. 13:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudod megkérni, hogy egyszerűen ne ebben jöjjön? Mondhatod azt h rettenetesen öregíti, esetleg csinálsz egy fotót róla, hogy megmutasd mennyire nem áll jól neki, végső soron megmondod, hogy nem szeretnéd, rosszul festene veled egy képen. Nincs több ötletem...
2010. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem, ez hülyeség,miért ne illene feketébe menni esküvőre?A fekete minden idők legelegánsabb színe, ha ő abban érzi jól magát mér ne mehetne.Főleg színes kiegészítőkkel szerintem nagyon jó.
2010. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen mindegy.. nálunk az örömanyák mindig feketében vannak. Ha ünneplő a ruha, akkor nem mindegy milyen a színe? Itt te leszel a lényeg meg a férjed, anyukáddal ne vesszetek ilyenen össze. De ha nagyon akarod, akkor óvatosan kérd meg, hogyha neked jobb lenne úgy, de ha nem enged, akkor hagyd rá, ezek amúgyis csak formaságok, anyukádnak meg szerintem mindegy hogy milyen színű ruhában van ;)
2010. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem rég voltam egy esküvőn, az örömanyán nagyon szép ruha volt. mályvaszínű ruha csipke betéttel,fölötte egy boleróval. Igen nem temetés lesz.
2010. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
A fekete a lehető legelegánsabb szín-mellesleg pont nagyon jól fog mutatni a képen a fehér ruhád mellet.
2010. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
Ja, ha a vőlegény fekete szomokingban van, akkor az teljesen érthető, mert temetése van????
2010. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
95%

Nálunk ugyan ez megy. A sógornőm nem akarja megengedni a húgomnak hogy fekete ruhában menjen, pedig van a derekán egy óriási piros öv, és van hozzá ilyen cuki piros hajháló és piros cipő. Ilyen 30-as évek ihletésű, a húgom varrta nagyon sokat dolgozott, és egyáltalán nem tűnik temetőinek.


Mondjuk az idősebbeken a fekete amúgy sem mutat jól, beszéld rá egy jól szabott sötétkék vagy sötétbarna kiskosztümre világos szatén blúzzal például.

2010. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
Még egy ötletem van, ha nem enged a 21-ből, egyszerűen mondd meg neki hogy kövérnek látszik a ruhájában:DDD
2010. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Többen irjátok hogy nem számit a ruha szine - engem azért érint érzékenyen mert egy évvel ezelőtt halt meg nagypapám, és akkor éppen eleget járt feketében az egész család, az esküvő szeretném ha az öröm ünnepe lenne, a fekete meg nálam most erősen a gyásszal kapcsolódik össze emiatt. Amúgy én is szeretem és elegáns, pl szinházba, estélyre ok, de nem a saját lánya esküvőjére.

Aki irta hogy náluk mindig feketében vannak az örömanyák hova valósi? Kiváncsi lennék ez merre szokás.

2010. okt. 29. 13:43
 10/26 anonim ***** válasza:
22%

Ha belegondolsz, valamilyen szinten az esküvőnek is van egyfajta temetés jelentése átvitt értelemben. Hiszen az örömszülők tulajdonképpe "elvesztik" a gyereküket, amikor az megházasodik.

A fekete ruháról, ha színes kiegészítők vannak hozzá, senki nem fog gyászra asszociálni.

Ha annyira zavarna, hogy az anyukád feketében jelenik meg, foghatnád megad és felajánlhatnád neki, hogy elmész vele választani egy szép ruhát és kifizeted.

"Anyu, arra gondoltam, veszek neked egy különleges ruhát amit viselhetnél az esküvőmön: azt szeretném, ha neked is hasonló stílusú lenne a ruhád, mint az enyém"

2010. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!