Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megbántátok hogy férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántátok hogy férjhez mentetek, és ha igen mennyi iőn után? Kort is irjatok légyszi és a szülést megbántátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

nem, nem bántam meg.

miért gondolod, hogy az ember megbánja? persze, lesznek akik igen, de azok felelőtlenül, nem jól választva, érdekből, kényszerből (pl. baba érkezése) házasodtak.

Attól függ, hogy te kivel és miért teszed... más nem számít. miért mások idióta hibáján ijednél meg? a félelemtől kell félni!

2010. dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát mi van ha meghiznek es a ferjem mas nők utan nezne? ettől felek mert ő ilyen sulymániás
2010. dec. 5. 15:47
 3/10 anonim válasza:

Ha fontosabb a férjednek a kilód, akkor már eleve nem érdemli meg, hogy egyáltalán párja legyen. Nem a külső kell, h fontos legyen...az csak az egyik...Viszont, ha már választott, akkor igenis viselje el, ha kicsit/jobban kerekebb lesz a választottja.

Én is kerekedtem, és kiderült, nem is csak én voltam a hibás, hanem a hormonháztartásom borult fel, és Inzulin rezisztenciával küzdök, és a férjem sem előtte, sem utána sosem mondta, hogy ezért kevésbé szeretne, pedig 5 év után derült ki miért híztam...

Szóval jól gondold meg, kivel kezdesz/kezdtél...

29/L

2010. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen de már késő...
2010. dec. 10. 09:54
 5/10 anonim válasza:
Én alapjáraton elvetem a házasság valláshoz illetve törvényhez kötött formáját. Ez két ember egymásnak tett fogadalma amihez se polgári se templomi esküvő nem kell, az szép meg minden de csak bonyolítja a dolgokat. Igaza van az első kommentelőnek nagyon fontos hogy jól válaszd meg a társad.
2010. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Látod ez a gond a mai társadalommal...persze, hogy egyszerűbb a "csak" együttélés. Abból könnyebb kiszállni. Én egyenlőre azt mondom, meg kell tudni beszélni a pároddal, hogyha gondod van, vagy kétséged. Lehet, h hamarabb megoldódik minden. Beszélgess el a a férjeddel!

Bocs, h nem teljesen a kérdésre írtam. (2. válaszoló)

2010. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyaltalan nem bantam meg, hogy ferjhez mentem(19 evesen, a ferjem 22 volt). Sot, ugy erzem, eletem legjobb dontese volt. Igaz meg csak egy eve tortent, de azota az eletem olyan, mint egy gyonyoru vakacio. Nagyon szeretjuk egymast, rengeteg idot toltunk egyutt, folyton igyekszunk egymas kedveben jarni. Ez egy igazan kulonleges kapcsolat. Nem vagyunk teher a masik szamara. Tokeletesen kiegeszitjuk egymast, elfogadjuk egymast, nem probaljuk atalakitani egymast, de nagyon sokban hasonlitunk( a celjaink, izlesunk, elvarasaink stb.) Isten megtartott eddig is es ezutan is hiszem, hogy igy lesz. Ilyet kivanok mindenkinek!!!
2010. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyebkent, ha a valasztottad sulymanias, akkor mindenkepp gondold at a dolgokat. Talalhatsz magadnak olyat, aki boldogga tud tenni es 120 kilosan is szeretne majd. A jelenlegi parod pedig vegyen el egy Barbiet es gyotorjek egymast egy eleten at. Ez nem azt jelenti, hogy a kulso mellekes, sot nagyonis fontos, hogy vonzo legy a ferjed szamara. De a szepseg mulando, a hazassagotoknak pedig akar 50 ev mulva is allni kell.
2010. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha a megfelelő emberhez mész hozzá nem szabad megbánnod.Én elgondolkoznék hogy egy olyan férj e megfelelő számodra akinek a súly a mániája.És a meghizol akkor meg fog csalni vagy elhagy?Nem csak egy testet kéne szeretnie....
2010. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-10 11:52



amiről te irsz, azt nem házasságnak hivják, hanem szerelmi vallomásnak. és nem, nincs szükség rá, hogy a kettőt egybemossuk. a kettő nem zárja ki egymást, csak a házasság az általad leírtaknál több.

2010. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!