Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak a baba miatt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a baba miatt érdemes házasodni? Természetesen a baba apukájával!

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 14:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
65%
Mi összehézasodtunk,de már egyébként is terveztük csak nyárra. S a babóca kicsit hamarabb jött..
2010. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

én csak szánakozni tudok az olyanokon, akik terhesen házasodnak emiatt.

a hozzá mondott szöveg meg üti a biztosítékot: "hogy a gyerek családba szülessen"

nem attól lesz egy család család, hogy alá van írva egy papír.


ha nem akartok, akkor semmi miatt nem érdemes házasodni.

a szeretet papír nélkül is működik.

2010. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
72%

mi is nyárra terveztük,előbb jött,előbb házasodtunk. Így kényelmesebb volt,mert nem kell apasági miatt rohangálni ha megszületik majd, meg azért pár hónapos babával kicsit para lett volna az esküvő...

Ha nem akartuk volna a baba nélkül is,szerintem mi sem házasodunk...

2010. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%

Érdemes e?

Ha különben is akartátok az esküvőt, de csak a ygerek miatt nem

Sőt később talén meg fogod kapni( nem a férjedtől), hogy elvetetted magad :S

2010. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


A gyerek nem fogja összetartani a kapocsolatot, hanem épp ellenkezőleg: megterheli. Sokkal több melótok lesz, mint előtte, ugyanakkor sokkal kevesebb szabadidőtök. Ha csak a gyerek kedvéért házasodtátok össze, akkor borítékolom, hogy úgyis elváltok pár éven belül.


Házasodni akkor érdemes, ha olyan társra bukkantok, aki hozzátok való, és akivel egy életet le tudnátok élni. remélem, a baba apukája ilyen.

2010. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
70%

nem hinném

gyereket nevelni lehet élettársi kapcsolatban is, de lehet egyedül is, lehet sokféleképpen

2010. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem igen.

Nekem megalázó lenne, ha a gyerekem apjának apasági nyilatkozatot kellene tennie, mert nem a házastársam. Nameg a gyerekem ne legyen már ott az esküvőmön.

Akitől gyerekem lesz azzal úgyis akarok házasodni, akkor meg nem mindegy, hogy pár hónappal korábban van az esküvő?

Szerintem ennyit megér, nekem legalábbis megérne.

És nekem a család egy házaspár és annak gyerekei, nem két együtt élő valaki, akiknek van gyereke.

Sajnálom, ha ezzel megbántok valakit, de nekem ez a véleményem.

2010. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tenném csak a baba miatt!!! Egy anyuka
2010. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%

2 gyerekünk van,együtt élünk,és a gyerekeink nem rosszabbak attól,hogy a szüleik nem házasodtak össze-igaz,már mi is tervezzük az esküvőt,meg persze még 1 babát.:))

Miért kellene egy gyerek miatt megesküdni?

2010. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!